Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismertek olyan embert, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek olyan embert, aki depressziós létére tudott párt találni magának?

Figyelt kérdés
Nagyon régóta depresszióban szenvedek, emberek között viszont jól leplezem. Érdemes e egyáltalán ilyen állapotban próbálkozni? Számomra minden elutasítás egy pokollal ér fel, többek között emiatt alakult ki depresszió. Ismertek olyat aki hasonló hozzám és van párja?
2012. jan. 29. 23:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Eddig csak olyan lányokkal találkoztam, akik csak rontottak a helyzeten (átverés, megcsalás), szóval nem igazán... Pedig én is leplezem, sosem sajnáltattam magam, meg nem izéltem, hogy jajjderossznekem.
2012. jan. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt akkor is leveszik, ha rejtegeted...
2012. jan. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én ismerek, sőt tovább megyek, nekem is volt ilyen barátom. Szerintem érdemes mindenképp próbálkoznod, csak ügyelj rá, hogy akin messziről látszik, hogy milyen felületes ember lehet, azokat kerüld el, mert csak ártanának. Sok sikert, és tényleg ismerek több ilyen embert is, úgyhogy fel a fejjel!! :)
2012. jan. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hát én ha nem is depressziós,de meglehetősen depresszív alkat vagyok,mondhatjuk úgy,h hangulatfüggő. Hol magam alatt vagyok,hol a fellegekben járok...minden a hangulatomtól függ,de nekem mondjuk olyan 50-50% nincs átmenet,vagy ez van,vagy az,egyik pillanatról a másikra is megváltozhat.


És igen! Voltak már bnőim,de nem sokáig viseltük el egymást az tény. Most is van egy lány,akihez nagyon vonzódom,és azt látom,h Ő is vonzódik hozzám,épp ezért,ha Vele vagyok,mindig őszintén szívből boldog vagyok,talán ezért kedveli a társaságomat, nagyon remélem h összejön a dolog,mert ha nem akkor nagyon magam alatt leszek:S

2012. jan. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is vagy nagyon pozitívan élem meg a dolgokat, vagy hatalmas csalódásként, persze megtanultam már leplezni mindennemű érzelmeimet, de a szomorúakat minden esetben...

A srácokkal sosem volt gondom, viszont a kapcsolataimban is ilyen vagyok, amit nem tud mindenki elviselni. Tudok nagyon nagyon boldog lenni, de apróság miatt iszonyatosan haragudni is és aki ezt nem tudja kezelni, az bizony sokáig nem marad meg mellettem.

A jelenlegi párom nem úgy kezeli, ahogy az eddigi barátaim, eddig mindig sajnálva voltam, bocsánat kérés, nyáladzás, stb. A jelenlegi párom rezzenéstelen arccal a képembe mondja, hogy ez most hiszti, bocsánatot kért, amiért úgy gondolta, hogy valóban hibás volt és majd ha lenyugodtam szóba áll velem. Végig hallgat, de elég jól megszűri az információkat. A lényeg, hogy ez iszonyatosan pofáncsapott eleinte, de rájöttem, hogy nekem erre van szükségem. Én ebből érzem azt, hogy szeret és jót akar nekem, nem abból hogy a hisztijeimtől papuccsá változik. :)

A depressziós létemre hát... ha nagyon lent vagyok, akkor abból ő általában igyekszik kimaradni és én is igyekszem kihagyni. Elmondom neki, hogy mi fáj és mennyire rossz, de nem szajkózom ezt a nap 24 órájában, mert attól csak az őrületbe kergetném. Ha rossz hangulatom van, akkor hozzábújok és megkérem, hogy "szeressen nagyon", ilyenkor mindig azt válaszolja, hogy "szeretlek nagyon" és jól megölelget. Ez hatalmas löketet tud adni. :)

2012. jan. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 tevetke ***** válasza:

Én jártam pszichiáterhez, beszélgettünk stb... elég szarul voltam, már testi panaszaim voltak a lelki gondjaim miatt. Megbeszéltük a dolgokat, elkezdtem másképp alakítgatni az életem és rájöttem, hogy semmi pluszt nem ad a kapcsolatom, amiben már több mint 2és fél éve benne voltam (persze ez nem egyik napról a másikra ment). Nyáron voltam először az orvosnál, télen szakítottam a barátommal és minden megváltozott körülöttem. Azóta is szokott lenni rossz kedvem, amit sosem palástolok, akinek nem tetszik bekaphatja, nem kell nézni... ha jó kedvem van azt épp úgy nem titkolom. A lényeg, hogy megpróbáld önmagad megvalósítani és akkor a depiből ki lehet lábalni (persze a mániás depresszió meg ezek már komolyabb probléma, én most nem ezekről beszélek). A véleményem pedig azóta az, hogy ténylegesen boldog, kiegyensúlyozott, normális kapcsolatot akkor tudsz kialakítani, ha önmagad tudsz lenni a hétköznapokban is és a pároddal is. Ha elégedett tudsz lenni magaddal, akkor tudsz egy igazán szerethető, kiegyensúlyozott személyt tárni egy másik ember elé, ami sokkal biztosabb alap egy kapcsolathoz.

23/n

2012. jan. 30. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Ha fiú vagy, és lányt keresel, akkor bátran próbálkozhatsz, a lányoknak ez nem számít, csak a külső.
2012. jan. 30. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok. Húha, a külsőm sem a legjobb :(
2012. jan. 30. 14:13
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Egy beteg ember csak egy másik beteg embert fog bevonzani. Előbb gyógyulj meg.
2012. febr. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
19%
A legutolsó hozzászólóval értek egyet. Vagy válassz depressziós társat, vagy előbb gyógyulj meg, ha úgy érzed, képes vagy rá és ha egészséges lánnyal szeretnél párkapcsolatot. De semmiképpen se egy sikeres "hódítást" gondolj a gyógyulásod előfeltételeként. A lehető legrosszabb dolognak tartom a betegség leplezését mások előtt, vagy a dolog súlyának a kicsinyítését, ami párkapcsolatban hatványozottabb probléma. Azzal az erős énfókusszal, amivel rendelkeznek a depressziósok, nagyon kevéssé alkalmasak arra, hogy adjanak egy párkapcsolatban, különösen hosszútávon és kiegyensúlyozottan nem. Sajnos komoly csapda, hogy rövidtávon meg tudják tenni, amíg azt hiszik, hogy jobban vannak, boldogabbak a másiktől/másikkal, mint korábban egyedül vagy mással, de ha nem voltak egészségesek a kapcsolat kezdetén (gyógyszert szedtek), akkor szinte biztosan el fog jönni az az idő, amikor rosszabbul lesznek, ami iszonyú károkat tud okozni a másik emberben, főleg, hogy már kialakul egy erős érzelmi kötődés részéről, és tényleg el is hitte, hogy ő különleges a másik embernek és sikerült változásokat elérnie a másik állapotában.
2012. nov. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!