Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan legyek olyan, amilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek olyan, amilyen nem vagyok?

Figyelt kérdés

Húsz éves lány vagyok, és szeretném elérni, hogy olyan kisugárzásom legyen, amitől a legtöbb srác azonmód kangörcsöt kap, és úgy érezze, hogy na iiiigen, ő egy dögös szexistennő vagy valami.

Hogy úgy legyek nőies, hogy sugározzak magamból valami fojtott bujaságot, tudjátok, amitől igazán megvesznek a pasik. Nem ribanc akarok lenni, aki mindenkivel összefekszik, csak ilyen kisugárzást, hogy szexi legyek.


A valóságban viszont elég átlagos vagyok, és abszolút más dolgok nyűgöznek le. Küzdősportok, extrém sportok, sok egyéb fiús dolog is, bár amúgy nőből vagyok én is, szeretek nézelődni ruhák közt, de a leginkább akkor érzem magam önmagamnak ha bunyózhatok, vagy valami olyasmit csinálok, ami nem éppen az abszolút szexis jelzővel értékelhető.


Hogyan tudnék az alap természetemen változtatni? El tudom fedni a külsőséges dolgokat, öltözködés, smink, haj, még valamennyire a mozgásomat is tudom manipulálni, meg a beszédemet, de hogyan tudnám megváltoztatni azt valami teljesen másra, amilyen tudom, hogy legbelül vagyok?


Mert hát a pasiknak ez nem szokott bejönni, ellenben a fent leírt viselkedéssel... :(


Valaki tudna segíteni?



2012. jan. 29. 21:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

küldj képet

20F

2012. jan. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
rakd ki a melled meg a feneked kezdetnek
2012. jan. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nehéz így segíteni... ehhez igazából szerintem látni kéne, hogy mi az, amit változtatnod kell. Az is lehet, hogy csak önbizalomhiányos vagy, és valójában tök rendben vagy úgy, ahogy vagy!


23/F

2012. jan. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, próbálkozhatsz nőiesebb öltözködéssel, értem én ezt a magassarkúra, más egyébre. De szerintem semmiképp ne vetíts ki egy teljesen más képet magadról. Megtévesztenéd vele a pasikat, és ha összejönne vmi, csalódást okoznál, hogy "hát ez teljesen más lány mint akit megismertem". Szerintem add önmagad.:)
2012. jan. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ne akarj változtatni magadon! Sok pasinak bejön az, amit csinálsz, amilyen vagy! Ne akarj olyan lenni amilyen "nem vagy!" Ráadásul vannak perverzek, akiknek bejönne ha megvernéd őket! :P
2012. jan. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én tipikus perverz csávó vagyok, imádom ha 1 csaj megver xD

20/F

2012. jan. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

:)

Ez nem ilyen egyszerű...

Először magadban kell tisztázni a dolgokat.

Magadat kell 100%-osan elfogadnod, tisztában kell lenned a nőiességeddel, valamint tisztában kell lenned azzal, hogy maga a szemkontaktus mit sugároz belőled. Egy férfi érzi, ha egy nő túlfűtött erotikus kisugárzást bocsájt feléje. Ha hiányzik belőled ez a fajta erotikus töltet és csak úgy tekintesz a férfiakra, mint a gyerekeid apjára, akkor nem jársz sikerrel. Tekints rájuk úgy, mintha prédák lennének, akiket be kell gyűjteni, akiket érezni akarsz...

2012. jan. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ne akarj változni!:D Ez az álomnő. Azt szereti amit a férfiak, azt kevésbé, amit a férfiak is kevésbé.:D Mellettem bármikor magadnak érezhetnéd magad.:D Bármikor bírkózhatnánk.:PCsak aztán nehogy alul maradj.:P
2012. jan. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Teljesen megváltozni nem fogsz, elkezded megjátszani magad aztán idővel hozzátorzul a lelked a színjátékhoz. Ehhez persze évek kellenek. Aztán egyszer csak állsz a tükör előtt én nagyon nem tetszik amit benne látsz.

Az hogy nyitottabb szeretnél lenni az nem baj, de ne akarj más lenni, pláne ilyen ne.

2012. jan. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Nem akarok senkit megtéveszteni, szóval nem úgy gondoltam, hogy eljátszok valamit, ami nem én vagyok, aztán egyszer csak kiderül, hogy én tök más vagyok.


Az érdekelt volna, hogy tudnék ténylegesen megváltozni, ami nem azon múlik, hogy kirakom a mellem vagy sem, mert ez csak külsőség, amire én gondoltam az ilyen belső kisugárzás, érzés.


De akkor ezek szerint nem nagyon lehet ezt módosítani. Gondoltam, hogy lesz aki azt írja, hogy ez persze pont jó így, de akkor már nem küzdenék évek óta azzal, hogy valahogy barátibb formában adjam be a nagyközönségnek, hogy én - sajnos - nem egészen olyan csaj vagyok, amilyen a többség... :(

Nem tudom miért vonzódnak a pasik ahhoz, amit elvileg egyébként rühellnek a csajokban, de a gyakorlatban senkinek sem kell egy "női testbe zárt férfi". Ez van. Mármint ez kicsit olyan pszichósan hangzott, normális heteró lánynak érzem magam, csak tudom, hogy nincs valami sok csajos dolgom.

Azért köszi a válaszokat.


(egyébként volt már pasim, nem vagyok bűnronda, nem ezért írtam a kérdést, önmagam miatt gondoltam, hogy megváltoznék)

2012. jan. 29. 22:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!