Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak ilyen helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki egy kicsit tetszik de nem merek neki facebook-on írni.Csak azt várom hátha rámír,tiszta hülye vagyok...segítsetek mit csinálhatnék??
2012. jan. 28. 15:02
 1/10 anonim ***** válasza:

írj rá. kérdezd meg hogy látta e tegnap a mónika sót, mert te nem láttad, és hogy elmondaná-e hogy mi volt benne.


amúgy meg ha a fiúnak épp nincs senkije, és te jól nézel ki, akkor annyit kell csak mondanod, hogy: szia, nincs kedved járni velem? a siker 100%-os.

2012. jan. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Facebook.. Megint. Írj rá.. -.- Mit tennél élőben? Elszaladnál?
2012. jan. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen elszaladnék...
2012. jan. 28. 15:09
 4/10 anonim ***** válasza:

Én leszarnám. Ha kellek neki, majd jön. Sajnos én ilyen büszke vagyok.

Ha ennyire félsz a helyzettől, akkor bökd meg.

2012. jan. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Személyesen beszélj vele, és zárd már be az a rohadt facebookot, mert tuti, hogy most is megvan nyitva!! Elhívod sétálni, így látod a reakcióját is, és muszáj lesz neki valamit mondani.


19/l

2012. jan. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ja írj rá, az a legjobb:)
2012. jan. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Jaj olyan hülye vagyok....
2012. jan. 28. 15:20
 8/10 GomalFace ***** válasza:
Nekem miért nem ír soha egy lány sem? :(
2012. jan. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Bökésnek semmi értelme,engem már vagy 8 csaj megbökött de én egyiknek sem böktem vissza...na jó...az egyiknek visszaböktem,de csak mert ilyen infó óránk volt a suliban,és a csaj ott ült mögöttem:D

szal ne azt csináld, egyszerűen írd neki,hogy szia! aztán ha visszaköszön,az már jó jel,ha már ismeritek egymást,akkor nem lesz nehéz. Vagy valami mondvacsinált baromságot írj neki,ha tetszel neki,biztos szívesen visszaír,ha meg nem,akkor meg nyilván nem. Nem olyan nagy ügy ez, én amúgy ha egy lánnyal szívesen beszélnék,akkor ráírok,persze nem mindig,nem vagyok az a tapadós típus,viszont ha azt látom,h már egy jó fél órája fenn van chaten,akkor én azt jelzésnek veszem,h arra vár,h ráírjak,persze az is lehet,h valaki mással beszél éppen,de egy próbát megér. Szóval rögtön ne írj rá, először csak várj, hátha lép,aztán ha nem,te is ráírhatsz. Persze én hülyeségnek tartom ezt az egészet,ezért nem is nagyon használom a facebookot,jobb szeretem a személyes találkákat,ott jobban látom,h mit is akar pontosan a másik.

2012. jan. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
RÁÍRTAAAAAAAAM!!!!!Tök kedves :-D!!!
2012. jan. 28. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!