Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Van egy fiú,aki tetszik nekem és szerintem ő sem közömbös felém!Eddig minden rendben is lenne,de nem igazán tudok rajta eligazodni!Van amikor mosolyog és rám köszön,ilyenkor én is mosolygok,de van amikor csak úgy szimplán átnéz rajtam és direkt nem néz rám,szinte már zavarban van amikor csak össze is futunk!

Gondoltam arra,hogy odamennék beszélgetni hozzá,de nem tudom miről és(nem szeretnék nyomulni sem) általában a barátaival van.


2012. jan. 11. 22:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Paprikás krumplit.
2012. jan. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a témábavágó hozzászólásod!;)
2012. jan. 11. 22:20
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem szilvásbuktát, én azt szeretem!
2012. jan. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
igyál egy SÖR!
2012. jan. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ki kéne puhatolni,mi lehetne közös téma,esetleg megkérhetnéd,hogy segítsen megoldani egy feladatot,vagy ő mit gondol erről-arról.
2012. jan. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Figyu...Egyszer kapdd el hogy átnéz rajtad, menj felé és kezdj el köszönni neki és ...
2012. jan. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!