Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak ilyen helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akinek bejövök mindig rám ír facebookon és folyton bókol meg minden. Jó fej és kedves meg minden,de nekem nem jön be, és most jön a csavar, nekem a haverja tetszik,de nagyon és a barátnőmnek meg az a fiú aki bókol nekem, igaz a barátnőm tudja,de mégis mit tehetnék? Kérlek segítsetek.
2012. jan. 1. 15:14
 1/5 anonim válasza:
nincs nagyon más választásod,vagy hagyod hogy tovább bókoljon,vagy pedig meg mondod neki kerek perec hogy neked nem ő tetszik... remélhetőleg leszáll rólad
2012. jan. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen,de az viszont jó,h a haverjáról (aki tetszik) el tud mondani pár információt :D bár kicsit rejtve kérdezem meg a dolgokat,de akkor is bár dolgot megtudok a fiúról :D
2012. jan. 1. 15:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért nem hozod szóba barátnődet, akinek tetszik?
2012. jan. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igen, már mondtam neki,h milyen jófej meg ilyenek és az volt a válasza,h "igen,de nekem nem jön be" én meg mondtam neki,h ha csak barátnak is, de jó :D (szóval hátha)
2012. jan. 1. 15:45
 5/5 anonim ***** válasza:

Egy igazi jó kis 4-es randi a megoldás, és ott nektek kell kezdeményezni.


Menjetek el teázni, kávézni négyesben.

2012. jan. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!