Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti mit tennétek ilyen helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Már jó ideje nem volt bnőtök, hiányzik már a gyengédség, mivel félénk vagy társkeresőn egyszerűbb ismerkedned, ezért elmész randizni egy lánnyal, akiről tudod, hogy nem igazán tetszik, de végül mégis jól érezted magad vele, valószínűleg a szex is meglenne 3-4 randi után, bár nem ez a fő cél.


Viszont nem szívesen mutatkozol vele, mert ő kb 5 pontos 10-es skálán, te meg 8-9-es, és tudod, hogy sokkal jobb csajt is megszerezhetnél, csak élőben nem tudsz kezdeményezni.


a lényeg, hogy csak azért nem tudod jól érezni magad vele, mert zavar, hogy mások megbámulnak.


Találkoznál újra a csajjal?


2012. jan. 9. 10:38
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
ha jól érzed magad vele, meg van benne külsőleg, ami az 5 pont ellenére is megfog, akkor találkozz vele. ha még sem jön össze, akkor okosabb lettél.
2012. jan. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
86%
fúúú, grat a gondolkodásmódodhoz:/:/
2012. jan. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Ha nem tetszik, nem is találkozok vele. Sztem ez gerinctelen dolog, én legalábbis nem szeretek mások érzéseivel játszadozni, a másik félnek is ugyanolyan lelke van, mint nekem. Ha nagyon ki lennék éhezve, ott vannak a fizetős szolgáltatások. Nem tudom a félénkség hogy jön ide, az az ember aki simán kihasználja a másikat az sztem egyáltalán nem fél. 34F
2012. jan. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

#3, nem a szex miatt találkoztam vele, az meg nem biztos, hogy kihasználás, hogy találkoztunk és jól éreztük magunkat.

Csak nem biztos, hogy tovább tudok ezen lépni, hogy ne foglalkozzak a külsejével, vagyis nem a külseje zavar igazán, hanem hogy megbámulnak minket.

Lehet emiatt hülyegyereknek nézni, de ha a környezetedben, a barátaid is meg rokonok, sőt még bizonyos tanáraid is mindig megszólták volna az ilyen párokat, akik nem illenek össze, akkor lehet neked is nehéz lenne.

2012. jan. 9. 10:54
 5/22 A kérdező kommentje:
a első választ köszönöm, az hasznos volt:)
2012. jan. 9. 10:55
 6/22 anonim ***** válasza:
A kérdező nemes egyszerűséggel egy érzéketlen gyökér. Ki a f@szomat érdekli, hogy ki mit szól rólam, és a barátnőmről!
2012. jan. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Akkor keresel olyat, aki tetszik neked. Gondolj csak bele, fordított helyzetben mit éreznél. Amúgy meg ha neked tetszik, kit érdekel, h mit mond más. Nekem is a környezetem folyamatosan próbál befolyásolni, de nagyon nem érdekel. Meghallgatom őket és részemről ennyi.34F
2012. jan. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

#6 és mi a f@szt csináljak ha engem érdekel, nem olyan könnyű ezt elnyomni( nekem legalábbis) , most emiatt nem tudom miért vagyok érzeketlen.


Találkozni meg mért ne találkoztam vna vele, szimpatikus volt.

2012. jan. 9. 11:02
 9/22 Macs1209 ***** válasza:
Nézd, téged érdekel, de majd ez el fog múlni. Vagy úgy leszel vele, hogy szereted, és akkor nem érdekel hogy mi van, vagy úgy, hogy találsz 1 sokkal jobbat, és akkor vele mutatkozol. Csakhogy ha rájön erre a mentalitásodra, akkor megvezet, megcsal, visszaél a lehetőségeiddel (amennyire tud), mert ez a gondolkozásmód.... a nőknek az a féle, hogy legyen, mert jól néz ki, de kb nem érdekel.
2012. jan. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

A lánynak kettő feje van vagy 3 lába???

Miért gondolod, hogy megbámulnak.

Ha 10es skálán 5ösnek értékeled, akkor az egy átlagos lány.

Az átlag sosem kelt feltűnést... Nem értem miért gondolod, hogy bámulnak titeket.....

2012. jan. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!