Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti mit tennétek ilyen helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Már jó ideje nem volt bnőtök, hiányzik már a gyengédség, mivel félénk vagy társkeresőn egyszerűbb ismerkedned, ezért elmész randizni egy lánnyal, akiről tudod, hogy nem igazán tetszik, de végül mégis jól érezted magad vele, valószínűleg a szex is meglenne 3-4 randi után, bár nem ez a fő cél.


Viszont nem szívesen mutatkozol vele, mert ő kb 5 pontos 10-es skálán, te meg 8-9-es, és tudod, hogy sokkal jobb csajt is megszerezhetnél, csak élőben nem tudsz kezdeményezni.


a lényeg, hogy csak azért nem tudod jól érezni magad vele, mert zavar, hogy mások megbámulnak.


Találkoznál újra a csajjal?


2012. jan. 9. 10:38
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Eléggé egoista vagy kedved kérdező. De elöre szólok, hogy soha az életben nem leszel boldog, ha nem szállsz le az égből...
2012. jan. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Két évvel ezelőtt beleszerettem egy pasiba,aki külsőleg nem egy ,,Adonis"(nem pénzes és még Audija sincs!),és mondták is többen a környezetemben,h nem illik hozzám ,nem ilyen ffit képzeltek el nekem stb,de engem nem érdekelt,h ki mit mond!

nekem ő kellett és kell is mind a mai napig.

szval csak azt tudom mondani,h neked el döntened,h képes vagy-e magasról tenni mások véleményére!ez ilyen egyszerű!

már ha tetszik a lány.

azért kíváncsi lennék,h valóban 8-9-es pasi vagy-e,vagy csak azt hiszed magadról!?

24n

2012. jan. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Hagyd a p*csába a csajt, sokkal jobbat érdemel nálad, inkább gyere össze egy 8-10es csajjal aki majd jól átk*rja (nem csak) a fejedet.

Aztán meg foglalkozz csak tovább azzal, hogy mit gondolnak mások. Egyébként sztem az is gyökér aki ezért megnéz másokat, talán inkább arra kéne ilyenkor gondolni, "hú hát ez a csaj tudhat valamit"

Te inkább szerezz magadnak egy "sokkal jobb csajt", ha ilyen nagyra tartod magad.

2012. jan. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

nem gondolom, azért azt csak észreveszed amikor bámulnak...

amúgy nem őt bámulják, hanem minket együtt.

2012. jan. 9. 11:33
 15/22 anonim ***** válasza:
Mi a f*sznak kell vele szexelni az első 3-4 randi után,ha csak 5/10es???????Vonzalom nélkül mi értelme van?Nem kell szerelem a szexhez,de legalább ne kelljen már zsákot húzni szegény fejére és testére közben!
2012. jan. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Gyökérrrrrr.

Passzold le nekem, én megbecsülném.

2012. jan. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Hát engem is megszoktak bámulni, ha bármilyen jó csajjal vagyok. És biztos nem azért, mert mennyire sz.rul nézünk ki.Arra nem gondoltál, h azért néznek meg, mert jól néztek ki együtt? 34F
2012. jan. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

#17 vagyok annyire realista h ez ne jusson eszembe.


a 8-9 pontot nyilván nem magamtól találtam ki, sőt sokáig nagyon is önbizalomhiányos voltam, csak aztán jöttek a visszajelzések, bár ha tükörbe nézek most se látom magam jó pasinak, csak mások véleménye alapján mondtam azt a 8-9 pontot. na mind1 nem is ez a lényeg most.



Na jó, úgy látom itt mindenki annyira érett érzelmileg, hogy van oka lenézni azt aki talán nem annyira...

(de talán ha pont annyira érettek vtok kéne megértenetek)


nem azt mondom hogy helyes, hogy így érzek, de k.rva hülyen reagálnak egyesek, mert sztem nem voltam egoista, csak nem tudom kezelni ezt a helyzetet, így se meg úgy se érzem jónak, ezért írtam, hátha kapok értelmes választ, ami segít is.

2012. jan. 9. 12:42
 19/22 Gergo_30F ***** válasza:
100%

"önbizalomhiányos voltam"

most is az vagy, ha ennyire meg akarsz felelni másoknak. egyszer majd rájössz, hogy ez teljesíthetetlen, totál felesleges erőlködés, saját magaddal szúrsz ki a legjobban, mert lényegtelen dolgokra koncentrálsz, miközben olyan értékeket hagysz kiszaladni a kezeid közül, amik talán sose kapsz vissza...és talán rájössz arra is, hogy másokat (igazi barátokon, szeretteken kívül) tulajdonképpen qrvára nem is érdekli a te életed, külsőd, vagy hogy kivel mutatkozol. mindenkinek megvan a maga baja, élete, az elsöprő többségnek te csak egy vagy a millióból.

vagy továbbra is vergődsz, vagy belefáradsz a képmutatásba, vagy ráébredsz, hogy ez voltaképp milyen felszabadító érzés.

2012. jan. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 Pityu válasza:

Attól függ hogy milyen az ember személyisége az elhívó személynek!

1:van aki leszarja mások véleményét ha jól kijön a lánnyal

2:van akit zavar hogy megbámulják na azok álltalában nem normálisak.

Azért nem mutakozni egy lánnyal mert megbámulnak a többiek?!?!?! Hülyék

De ez csak akkor ha tényleg tetszik a lány:D:D

2012. jan. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!