Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti mit tennétek ilyen helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Már jó ideje nem volt bnőtök, hiányzik már a gyengédség, mivel félénk vagy társkeresőn egyszerűbb ismerkedned, ezért elmész randizni egy lánnyal, akiről tudod, hogy nem igazán tetszik, de végül mégis jól érezted magad vele, valószínűleg a szex is meglenne 3-4 randi után, bár nem ez a fő cél.


Viszont nem szívesen mutatkozol vele, mert ő kb 5 pontos 10-es skálán, te meg 8-9-es, és tudod, hogy sokkal jobb csajt is megszerezhetnél, csak élőben nem tudsz kezdeményezni.


a lényeg, hogy csak azért nem tudod jól érezni magad vele, mert zavar, hogy mások megbámulnak.


Találkoznál újra a csajjal?


2012. jan. 9. 10:38
1 2 3
 21/22 Pityu válasza:

Előző vagyok

Aki az egyest választja az jól dönt

Nem kell mások véleményét figyelni:D

2012. jan. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

Visszatértem, igazatok volt mindenben amit írtatok.

Elég éretlen voltam akkoriban.

A lányról: lefeküdtünk háromszor, a 3. életem legjobb szexélménye volt, és nem haragban váltunk el, szóval igazából nem bántam meg semmit.

2015. márc. 12. 11:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!