Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Facebookon mien dumával...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Danny56 kérdése:

Facebookon mien dumával tudnám a lányokat levenni a lábukról?

Figyelt kérdés
facebookon mien dumával tudnám a lányokat levenni a lábukról?

2012. jan. 25. 20:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Ööööö engem speciel semmivel, mert nem használom a facebookot... és idegenek amúgy sincsenek ismerős kategóriában :D
2012. jan. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 nielindi ***** válasza:
69%
első lépés: a 'milyen' szó helyes leírása.
2012. jan. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%
helló szia szevasz van nálatok terasz? talán menyél buliba ne a re"kes face elöt ülj:DDd már nem akarlak meg bántani így is szar volt a napom de ezt senkise kérdezte szóval:D meny el buliba ne nethuszár legyél :)
2012. jan. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát, az tuti, h én nem ismerkednék a facebook-on. Elég gáz, ha ezt használják társkeresésként.
2012. jan. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
34%
A nők többsége a pénzre és külsőre megy Magyarországon. Egy kép rólad, háttérben BMW-vel igen sokat segítene.
2012. jan. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
gáz.
2012. jan. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Semmilyennel. Inkább vedd le a lábukról élőben, ha valamiben kimagasló vagy a többiek közül, akkor az sokat segít (pl.: ha valamiben tehetséges vagy, valami sokkal jobban megy, mint a többi fiúnak, stb) ;-)
2012. jan. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
G#cik vagytok. Bár szerintem sem kockanyomulást kéne alkalmazni... A lényeg az, hogy legyél önmagad+vicces. De sok csajnak bejön a szija cica van gazdád?vagy hasonlo...
2012. jan. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
es ha sikerulne is valakit levenni is labarol, a randit is a fb-n tartjatok?
2012. jan. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 kínaimandarin válasza:
hát nekem pont nem jönne be az ha egy srác egy BMW előtt áll..márcsak az kéne,hogy ott mutogassa a pénzt a kezében...legyél egyszerűen kedves,és bókolj...de ne nyomulj annyira,kivéve,ha a lánynak tetszik..de tényleg nem túl eredeti facebookon ismerkedni :S
2012. febr. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!