Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen levelet fogalmazzak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen levelet fogalmazzak facebookon a lánynak hogy pozitívan reagáljon rá?

Figyelt kérdés

Komoly válaszokat kérnék, ismerkedek én élőben is, pont ezért kérdem mert nem tudom hogy most így féjszbukkon keresztül miféle levelet írhatnék amire pozitívan reagálnak... :O és csak így fészen keresztül tudnék beszélni vele, és amint lehet elhívnám randizni de gondolom nem fog egy levél után eljönni...

18/F


2012. jan. 19. 18:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Először élőben ismerkedj!!Ha facebook-on kezded 99% hogy nem fog veled sehova elmenni. Kivétel ha nagyon bejössz neki, vagy elbeszélgettek és rendesnek tart.
2012. jan. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
szia, van egy feleslegessé vált farmom, ha kéred neked adom
2012. jan. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Amúgy írtam olyat is hogy élőben ismerkedem... elolvastátok azt amit a kérdés alá írtam??


Nem kell a farmod nem vagyok fészkocka...


Normális válaszokat kérnék...

2012. jan. 19. 19:09
 4/11 Darkkingdom ***** válasza:

Ha mondjuk nagyobb atávolság,és nem igazán tudzs vele akármikor találkozni (Ez lehet akár 40 kilométer is ami így nem sok de ahoz hog yösszefuss vele "sok") Úgyhogy ráírhastsz fécbukkon XD de komolyan,aztán aválaszból kiderül hogy mivan és rögtön ajánld fel hogy találkozzatok!Aztán meg vagy lekoccol vagy nem veszíteni nem veszítesz!


Összesítve:Nem gáz ha ottírsz de minél előbb részesítsd előnyben a személyes találkát!

2012. jan. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hát igen, minnél előbb akarom a találkát azért kérdeztem hogy mit fogalmazzak meg a levélben ami tömör, egyszerű mégis nagyszerű?:O:)
2012. jan. 19. 19:36
 6/11 kicca ***** válasza:

Szia!

A Facebook chatre nem gondoltál, ott meg lehet kérdezni hogy van, mi újság vele és nem rögtön nagyon nyomulós a téma, sőt én nem is venném jó néven ha rögtön így letámadnának. Egyszer-egyszer beszélgess vele, érdeklődj felőle (fontos hogy főleg hallgass és ne te beszélj, viszont érezze, hogy figyelsz rá: mikor ír, mindig írj apró jelzéseket vissza vagy kérdezz tőle a témával kapcsolatosan) a lányok ilyenkor azt érzik, hogy törődsz velük, fontosnak tartod amit mondanak. És utána kérdezd meg, hogy nem lenne-e kedve beülni egy kávéra/teára valahova, hogy tovább folytassátok személyesen ezt a kellemes beszélgetést.

2012. jan. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nincs akkora foganatja az interneten/telefonon keresztül történt beszélgetéseknek, mintha az a valóságban történne.
2012. jan. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Darkkingdom ***** válasza:

kicca-ne haragudj de szerintem nincs igazad,amit te mondasz az hetekig menő facebook-olás és chatelgetsé!Ez gáz az első levél után hivja el randira vagy isten tudja egyszerű vacsorára hogy beszélgetni tudjanak!chaten úgy adod el magad ahogy akarod,de személyesen már más a téma!



Írd neki hogy nagy tetszett neked,szimpatikusnak találod írd le mi fogott meg benne (Ha a segge akkor inkább hazudj mást.. xd) kérdezd meg nem e lenne kedve találkozni hogy megismerjétek egymást!Hívd el vacsorázni ,mert ott tudtok beszélgetni... esetleg moziba mert előtte tudtok beszélgetni,közben meg van időd gondolkozni mit is akarsz enki mondani :) vagy ilyenek ezt tedd össze egy két levélvbe és kész !Én is hasonló cipőben járok,bár én még választ nem kaptam XD bár még fent sem volt afacenXD

2012. jan. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
pl ird neki "Szia tudom h nem ismerjük egymást de szivesen megismerkednék veled ................................... rizsa
2012. jan. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Darkkingdom ***** válasza:
úúúgy ahogy mondja a kedves előttem szóló kolléga... sablonos rizsát kell letolni ilyenkor mert mást nem tudsz!
2012. jan. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!