Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem törődnek velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem törődnek velem a pasik facebookon?

Figyelt kérdés
Mostanában próbáltam úgy ismerkedni hogy bejelöltem a nekem tetszőeket, visszaigazoltak, de utánna már egy szót sem írnak. Meg sem kérdezik hogy honnan ismerem őket. Én meg nem akarok ennyire nyomulni, az első lépést igy is én tettem meg.
2012. jan. 16. 12:09
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

istenem miért???

Komolyan miért csak fészbukon lehet ismekredni? Lányom kelj fel és járj. A Fészbuk nem a világ... Igy soha az életben nem leszel boldog párkapcsoaltban ha fészbuktól várod a csodát...

2012. jan. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Miért, szerinted ha téged bejelöl egy srác, akkor már rögtön tetszel neki? Talán mert a bejelölés nem arra való, hogy kimutasd, hogy tetszik neked... Inkább írj nekik vagy valami, de alapból akkor már inkább egy társkeresőn ismerkedj, ne facebookon, mert az nem társkereső oldal.
2012. jan. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Máshol nem tudok ismerkedni. Nem járok bulizni, meg semmi szórakozóhelyre, meg már iskolába sem.
2012. jan. 16. 12:12
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
HA te jelölöd be őket neked kéne írni
2012. jan. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Mert látják rajtad, hogy kétségbeesett vagy, és az taszító, főleg egy "nőtől". Régimódi énemnek köszönhetően nem tudom hova tenni azokat a nőket, akik az interneten keresgélve remélik, hogy valaki majd csak rájuk bukkan, miközben egy székben görnyednek otthon. Borzasztó.

Ez játszódik le a fejemben: "Mit akar ez a lány? Hol az izgalom? Most akkor chateljünk pár hétig, aztán majd úgy találkozunk, mintha évek óta ismernénk egymást? Hogyan lehetne bármi eredeti, ha nem látom a gesztusait, a testbeszédét? Hogyan találjanak célba a bókjaim, ha nem is látom a célt? Minek ez a mesterséges valami, amikor "odakint" számtalan olyan nő van, akik a régimódi udvarlást részesítik előnyben?"

2012. jan. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
mert nem rendelkezel megfelelő IQ számmal.
2012. jan. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

A fészbúk nem társkereső, tudtad?

Attól, hogy valakit bejelölsz, még nem mutatod ki, hogy tetszik neked.

Ha meg nem jársz sehova, akkor mégis mit csinálsz? Ha még esetleg nem is találtál munkát (van ilyen) valami hobbid csak van, nem? Tapasztalataim szerint a hobbi elég jó kiindulópont a társkereséshez.

2012. jan. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Nincsen semmi hobbim. Amikor sokszor megjön a kedvem hogy kimozduljak itthonról akkor sem tudok hová mert nincs kikkel programot szervezni. Szóval max boltba meg hasonló helyekre járok, de ott nem hiszem hogy lehetne ismerkedni.
2012. jan. 16. 12:46
 9/21 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2012. jan. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
20
2012. jan. 16. 12:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!