Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vak lányokat hol tudnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vak lányokat hol tudnék megismrni?

Figyelt kérdés
szeretnék összejönni egy olyan lánnyal aki nem lát. pesten vagy bács kiskun megyében. hosszútávú kapcsolatra. vannak olyan helyek ahol kifejezetten ilyen lányok járnak
2012. jan. 18. 20:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Miért?
2012. jan. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

nem tudom. elsősorban hogy ne a kulsomert jöjjön össze... nem egozasbol mondom átlagos vagyok kb. és akarom tudni hogy belsőre :"mennyire vagyok szeretheto"

20 f bcs helyesírás

2012. jan. 18. 20:51
 3/14 A kérdező kommentje:
légyszi csak komoly. nem hátsó szándék vezérel
2012. jan. 18. 20:52
 4/14 A kérdező kommentje:
a f@szt. inkább ne írjon senki. nem az volt a kérdésem hogy hogy használjam ki, hanem hogy hogy hol ismerhetnek meg ilyen lányokat. ezzel valaszoljatok vagy inkább ne is irjatok
2012. jan. 18. 20:59
 5/14 anonim ***** válasza:
keresd Tecat.
2012. jan. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Én sajnos nem tudok neked segíteni, nekem is megfordult már egy párszor ez a dolog. Sőt szerintem azok a lányok 1000x normálisabbak némelyik ,,egészséges,, lánynál. Tényleg semmi hátsó szándék...Sok sikert kívánok neked őszintén.


17/F

2012. jan. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
végre egy értelmes ember.mikortól gondolkoztal el rajta? én akkor amikor elmentem a vakok kiállítására.nagyon jó volt.remélem összejön neked is ha ilyenterved van... te voltál már vakok kiállításán?
2012. jan. 18. 21:09
 8/14 A kérdező kommentje:
21:02 nem ertem
2012. jan. 18. 21:11
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem, sajnos még nem voltam. De ismerek vak lányt, és nagyon normális, de ő inkább barát, így őt nem nagyon szeretném így ilyen módon. Kb. 1 éve gondolkodom rajta, és egész komoly feltevés ként.


17/F

2012. jan. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Akkor is szánalmas, saját örömöd miatt keresel ilyen lányt, arra nem gondolsz h egy ilyen lány esetleg érzékenyebb meg ilyenek? Meg állítom azt hiszed h könnyen megfektetsz egy vak lányt...
2012. jan. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!