Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, mi a véleményetek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi a véleményetek az olyan fiúkról akik utálják a lányokat? Mit gondoltok ilyenkor hogy mi lehet az oka vagy mi baja van?

Figyelt kérdés
2012. jan. 7. 02:13
 1/10 anonim válasza:
ezek a srácok tuti 13 éven aluliak,akiknél az udvarlás egyenlő a haj meghúzásával. majd kinövik ;)
2012. jan. 7. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
jó és ha mondjuk ismered és tudod hogy nem 13 éves hanem kb 18 és 22 között..
2012. jan. 7. 02:16
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
AKkor elképzelhetőnek tartom, hogy a férfiakhoz vonzódnak.
2012. jan. 7. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

szégyellősek, és nem mernek csajnak nyíltan udvarolni

jellemző pszichikai viselkedésforma az agresszív ellentétes viselkedés, mintha kifejezetten nem kedvelnék a lányokat, noha éppen ellenkezőleg vannak ezzel. jellemző ezekre az egyedekre, hogy agyilag valamilyen téren néha alulmaradtak.

2012. jan. 7. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
nemet és kort is írjatok lécci kösz a válaszokat
2012. jan. 7. 02:21
 6/10 anonim ***** válasza:

Talán iskolás idő szakokra vezethető vissza hogy volt pár r*bi lány osztály társuk akik szerették kifigurázni kicikizni hülye helyzetekbe hozni őket és így ebből kifolyólag már nem közelednek úgy a lányok felé miközben


én is ilyen vagyok

2012. jan. 7. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Éretlen az olyan...
2012. jan. 7. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
éretlen, vagy egyszer nagyon pofára esett, vagy nem volt még normális csaja és csak ribik buknak rá
2012. jan. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Yamy válasza:
Azok nem normálisak vagy melegek.
2012. jan. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nem vagyok elégedett a válaszokkal mindenki megkapta a zöldkezet de én még kiváncsi vagyok más lányok véleményére is
2012. jan. 7. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!