Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ti járnátok egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pontazvagyok2 kérdése:

Lányok ti járnátok egy ilyen kinézetű fiúval? Többi lent!

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]

Hát ennyi értelmes képet találtam :) jah igen és kocka has csak arról nincs kép sajna ... :S de remélem ennyi is elég hogy eltudjátok mondani hogy bejövős vagy nem légyszíves értelmes válaszokat !


2012. jan. 16. 15:29
1 2 3
 11/29 tevetke ***** válasza:
Nem az a gond, hogy túl izmos, hanem az, hogy az a kevés husi ami rajta van ilyen szálkás... neked inkább tömegnövelni kéne, meg valamit kezdeni a fejeddel...
2012. jan. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim válasza:
Háth nekem,nagyon nem bejövős.Ne vedd sértésnek.A lányok nem feltétlenül arra buknak ha valaki "izmos".Számít a kűlső,de ebbe az arc is beletertozik;sőt..
2012. jan. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
igen, a lányoknak mellesleg nem egy ilyen (a semmire) beképzelt fiú jön be, aki iskola könyvek helyett súlyokat (esetleg lomtalanításokon bútordarabokat) emelget. njem nézel ki túl értelmesnek, bocs, mellesleg az enyém nem cigány, ellenben a tieddel. én voltam a vizipolos, aki mellesleg fizikát tanul egyetemen, szóval én tudom mi az értelem. nem te
2012. jan. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
Kár hogy kamu... az elsö a harmadik képen nem ugyan az a fiu van. Tehát max igy szeretnél kinézni ha az arc egyáltalán a tiéd.
2012. jan. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim válasza:
A fejed ocsmány :SS 17/L
2012. jan. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
Cigány e vagy?
2012. jan. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

Nem. Egyrészt nagyon fiatal vagy, másrészt én sosem szerettem az izmokat.

A harmadik képen vérzik a szád?

2012. jan. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

ma 15:44

Te vizipolos csodabogár azért ne legyél olyan nagyra magaddal, úgy látom az arcod nagyobb mint az értelmiségi szinted.A te izomzatod miben különbözik másétól?Több zsir van rajta?

2012. jan. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
engem nem zavar hogy nagy az arcom. és igen, egy polos izmai különbek mint egy kondié, mert egy polos azt 10 év kemény munkával érte el, egy kondis meg néhány év alatt. de nem kell tudni sokat anatómiából hogy metudd melyik a jobb, és melyik marad meg. és megcáfollak, mert nem haladja megh az arcom mérete az értelmi szintemet, mint mondottam fizikát tanulok egyetemen, részecskefizikus leszek. de ha gondolod akkor szívesen vizazkozok veled a spinszuszceptibilitásról, de elnézve téged te csak "arcnagyság"ról tudsz. ugyhogy a te értelmi szinted az ami igen kétséges
2012. jan. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

ma 16:56!


A tőzsdén legyen nagy szád!

2012. jan. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!