Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ti járnátok egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pontazvagyok2 kérdése:

Lányok ti járnátok egy ilyen kinézetű fiúval? Többi lent!

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]

Hát ennyi értelmes képet találtam :) jah igen és kocka has csak arról nincs kép sajna ... :S de remélem ennyi is elég hogy eltudjátok mondani hogy bejövős vagy nem légyszíves értelmes válaszokat !


2012. jan. 16. 15:29
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:

O.o SOHA! pfuj ne haragudj, de elég ronda vagy, főleg a fejed. nem tudom miért kell mutogatni azt a kis valamit amit kondizással összeszedtél, látszik hogy nagyon olcsó izmok.

Ha ezek az értelmesek akkor miyen lehet a többi :O

2012. jan. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Nekem a fej ok, de a test az túl izmos :/
2012. jan. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
első kommentelő miért tán te izmos vagy ? O.o low ... nem is arra mentem hogy hatalmas nagy izmaim legyenek ha nem hogy szálkás legyek -.-"
2012. jan. 16. 15:35
 4/29 anonim ***** válasza:
Nekem nem bejovos. Sajnalom. Egyreszt a kepei katasztrofalisak, ebbol az jon at, hogy egoista vagy csak igenytelen. Az izmai se jonnek be es a feje sem...olyan flegma.
2012. jan. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
nem az a baj hogy izmos, hanem az hogy ezek a csúnya izmok, amiket emberek a konditermekben szednek össze. meg is látszik. inkább a minőségre adna mint a mennyiségre. én 10 évig vizipoloztam, nekem normális izmaim vannak, nem ilyenek, mert ezek ugy néznek ki mintha valaki ráddobálta volna.
2012. jan. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

Hello bajusz!


túl izmos?? :)


lehet izmos féle, de elfújja a szél, kéne még pár kg, amit át kéne alakítani izommá. Szóval híznia kéne és akkor lenne mit átalakítania.


amúgy biztos bejössz valakinek....

2012. jan. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim válasza:
nem !!!
2012. jan. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
Egoistának tűnsz,bamba fejed van,és nem bírod a kritikát...
2012. jan. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
92%
nekem nem az izmok jönnek be hanem az értelem, szóval te nem 16/L
2012. jan. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:

A képek minősége csapnivaló :/


Tényleg elég bambának tűnsz a 3. képen :) (no offense, csak jobb nincs?)

Nagyra vagy az izmaiddal, de engem azok pont nem érdekelnek.

Részemről az illatodra (nem a dezodorodéra, a tiédre) lennék kíváncsi, a beszédstílusodra meg az érdeklődési körödre.


Tehát így, ennyi infó alapján nem tudom eldönteni.

2012. jan. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!