Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon el vagyok keseredve,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon el vagyok keseredve, mit tegyek? :/

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy élőben is meg neten is minden lány lekoptat minden próbálkozásom ellenére is, képtelenebbnél képtelenebb kifogásokkal. Mikor chaten írok egy lánynak privátban vagy ő ír nekem, addig ír, míg meg nem nézi az adatlapom, azon belül a képem és utána vagy nem ír semmit csak kilép vagy foga hegyiről válaszol egyszavas mondatokban. Mit tehetnék még? Kedves vagyok az emberekhez, kezdeményezek még sincs semmi eredménye. 18 éves leszek már és semmi közöm nem volt még a másik nemhez, olyan mintha az nem is létezne és teljesen magányos vagyok, mindig is az vtam. A LÁNYOKNAK TÉNYLEG CSAK A KÜLSŐ SZÁMÍT! Mi a francot csináljak, hogy végre találjak vkit? :'(


17/F


2012. jan. 14. 19:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Első körben szedd össze magad és ne a neten ismerkedj!
2012. jan. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
küldj egy képet, és megmondom, tényleg ennyire katasztrófa-e a helyzet
2012. jan. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
17 vagy könyörgöm, nem 77, nincs okod kétségbeesni.
2012. jan. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
küld el a facebook elérhetőséged, majd én megmondom mi a baj :) L/16
2012. jan. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Üdv sorstársam!


Írj emailben és szívesen segítek neked, ha Debrecen környéki vagy személyesen is mehetünk együtt csajozni. ;)


Email: pasi22@citromail.hu


22/F

2012. jan. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

hát aki ilyen kérdéseket tesz fel azt nem is csoda, hogy elkerülik a lányok :)

http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__humor__2558719..

2012. jan. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A neved kapásból sz.r :|
2012. jan. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
17 évessen miért vagy elkeseredve előtted áll az élet járj el szórakoznni, szedd össze magadj esetleg gyúrjál, alakítsd átt a frizurád, de elsősorban legyen önbizalmad.
2012. jan. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
küldj képet,és majd elmondom h rossz e vagy sem.. :) szívesen válaszolok,és beszélgetek veled ha van kedved :)
2012. jan. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

nah ne bazzzzzz hány kérdést akarsz még feltenni egy nap?:D:D:D

küldj má egy képet nekem is, fiú vagyok fingom sincs róla hogy szexi-e a fejed vagy nem, de max az enyémhez viszonyíthatok amit tetszik nekem (saját magamnak)

Van egy osztálytársam, nah ő kajak ronda majd hozzá is viszonyítok xd

am énis elég nagy GYK kocka vagyok hidd el:D

F18

2012. jan. 16. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!