Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez akadály lehet? Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez akadály lehet? Szerintetek tetszem neki?

Figyelt kérdés

Tudom sok a tanáros kérdés, visszaolvasgattam, de azok szerintem más helyzetek voltak.

Egyetemen az egyik tanárom megtetszett (nem is igazi tanár, csak PhD hallgató...de ő tartotta az egyik tárgyamat.)

Még pár hete elakadtam kicsit, megkérdeztem tudna e segíteni, igent mondott. Akkor megadta a számát, hogy majd hívjam fel és megbeszéljük hogy legyen. Felhívtam, mondta, hogy még a munkahelyén kell lennie egy kicsit(már nem kell dogloznia csak még a főnökével kellett valamit megbeszélni...), de eljön elém, aztán ott segít szívesen. Találkoztunk, tök jól elvoltunk, amíg odaértünk, meg utána is nagyon kedves volt, mondta, hogy nagyon örül neki, hogy itt vagyok, meg elég sok mindent kérdezgetett rólam, meg mesélt magáról, nagyon készséges volt, próbált kb kiszolgálni mindennel... :D meg úgy láttam, hogy eléggé zavarban van, sokszor elvörösödött, meg olyan csillogó szemekkel nézett rám, hogy így még talán senki. Meg többször is azon kaptam, hogy csak úgy néz rám. Egyébként vagy 3-4 órán át vele voltam, aztán amikor végeztünk még marasztalt volna, de már inkább eljöttem. Aztán majdnem hazáig együtt mentünk még, de ennyi...

Eléggé visszahúzódó srácnak tűnik, de azóta annyiszor gondolok rá...Talán lépnem kéne, végülis mit veszthetek?

Vagy ez mennyire akadály, hogy tanított? 5 év van köztünk, szóval nem olyan nagy különbség...

Ha írnék neki, hogy nincs e kedve találkozni, az nagyon gáz lenne? :D


2012. jan. 6. 17:33
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Nem tudom érdekel e titeket, de ha esetleg igen, akkor képzeljétek, sikerrel jártam, én is tetszem neki, ilyen szép szerelmi vallomást még nem is hallottam... :)))

Köszönöm mindenkinek, aki segített!!! Tényleg!

2012. jan. 13. 21:53
 12/15 anonim válasza:

Nagyon szívesen. Nah végül, hogy léptél az ügyben? Hogy kerested meg?


10-es voltam

2012. jan. 14. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Grat! :)
2012. jan. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

E-mailben írtam neki, hogy megköszönjem a segítségét a vizsgára készülésben, és még beleírtam, hogy egyébként milyen jó hatással volt rám, egészen nyugodtan tudtam így vizsgázni menni... és még írtam, hogy milyen szimpatikus nekem. (azt mégse mertem leírni neki, hogy tetszik, túl direkt lett volna... :D)

Utána majdhogynem egyből felhívott, nagyon boldog volt, mondta, hogy nem biztos benne, hogy hogyan értem ezt, hogy szimpatikus, de szeretné elmondani hogy mennyire tetszem neki, és megbeszéltük, hogy találkozunk, aztán személyesen elmondta, hogy mit is érez... nem gondoltam volna, hogy ilyen simán fog menni :)

2012. jan. 14. 09:52
 15/15 anonim ***** válasza:
:DDDDDDD Gratula! Boldogságot !!
2012. jan. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!