Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon szeretnék vele megismer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretnék vele megismerkedni, de van egy kis akadály. Szerintetek hogyan kezdjem el, mit tegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy van egy lány akit megláttam vipen, és szimpatikus számomra, vagyis okosnak tűnik, de emellett szép is. Nem egy városban lakunk, ő pont a szomszéd városban lakik, ami tőlünk 20 perc, de odajárok suliba... Még nem láttam őt, nem ismerem, nem tudom merre járkál, de szeretnék vele megismerkedni, de nem tudom hogyan kezdjem el, jó lenne, ha felvenném msn-re és ott megismernénk egymást és majd elhívom? Bár ezzel az a gond, hogy írt a képeire pár srác már kommentet, és nem tudom, ha felvenném őt msn-re, ő nem úgy nézne rám , hogy na, már megint egy hízelgő akárki de kopjon már le....? mert szeretnék vele megismerkedni, és végül is találkozni vele, de nem tudom hogy kezdjem.....közös ismerősünk sincs...valami ötletet/tippet tudnátok adni, hogy csináljam? vagy ha végül maradna az msn, hogyan tudnék rá benyomást kelteni, hogy azért ne gyarapítsam azoknak a listáját, akik hízelegnek, bunkók stb.stb... gondolom értitek.....köszi azért: ) 16/f
2010. máj. 9. 20:25
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Ha a lány valóban okos és értelmes, visszataszítónak találja a vipes ismerkedést. Szerintem pl. egyenesen gáz :S
2010. máj. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ha máshogy nemtudja felvenni a kapcsolatot, bár szeretné, akkor nemgáz. szerintem simán vedd fel msnre, és ha nem jön feltétlenül ösze a dolog, akkorse baj, nem valószínű, hogy összefuttok, ha még nem láttad, bár a közelébe jász suliba :)
2010. máj. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
hát úgyértem, hogy látszik, hogy nem olyan k*rvás mint a lányok 1/3-a szóval értelmes... de persze, nekem sem tetszik az msnen-es ismerkedés, de így, hogy tudnám meg ismerni? Nincs közös, ismerősünk, nem tudom merre szokott mászkálni, semmi....
2010. máj. 9. 20:31
 4/9 A kérdező kommentje:
2. én most 9.-es vagyok ő 8.-os, de nemtudom melyik suliba megy, lehet, odajön ahol énis vagyok, nemtudom, de kellene valami lehetőség, amit kihasználva megtudnám ismerni
2010. máj. 9. 20:32
 5/9 anonim ***** válasza:

hát mondom, ebben az esetben csak az msn marad, ha más lehetőség tényleg nincs :) de szerintem nemapar énis így ismertem meg egy srácot..najó az myspaceről volt, de akkoris felvett msnre, rá egy hónapra találkoztunk, rá hat hónapra meg k.urvanagyot csalódtam :D van ilyen, de ha meg se próbálod..hát szóval érted :)

második voltam

2010. máj. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Semmiképen sem Myvipen. Ha egy suliba jártok, szerintem mindenképpen nézd meg, hogy melyik osztályban tanul, és így próbálj meg közeledni hozzá. :) Esetleg ha vannak barátaid abból az osztályból, kérdezgethetsz tőlük dolgokat, hogy mit szeret a lány, vagy ilyesmi. ^_^
2010. máj. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
utolsó.....még nemtudom melyik suliba fog menni, lehet a miénkbe, nemtudom....de én nem akarok rá várni szeptemberig...
2010. máj. 9. 21:17
 8/9 anonim ***** válasza:
vedd fel msn-re,ha van egyéniséged,humorod,és nem a sablonos dumákat nyomod,hanem fel tudod kelteni az érdeklődését, akkor nem lesz gond... ja meg persze az sem árt ha az esete vagy, de az majd kiderül :D
2010. máj. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Írj neki egy levelet, hogy szeretnél vele megismerkedi mert nagyon szimpatikus és majd elválik mi lesz. Nincs vesztenivalód!
2010. máj. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!