Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mekkora akadály a fiú határoza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora akadály a fiú határozatlansága, tapasztalalansága?

Figyelt kérdés

Lányok mit tennétek ha tudnátok,hogy bejöttök egy fiúnak,mondjuk ő is nektek,de nem mer közeledni? Látjátok rajta,hogy nincs jártassága ebben,esetleg még a lapot,célzásokat sem veszi.CSak bátortalan kísérletei vannak,hogy találkozzatok,de nem igazi randi.Mennyi időt adtok neki? Vagy átveszitek a kezdeményező szerepét?

18-20 fölötti válaszolók előnyben!


2009. szept. 24. 09:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha látom, hogy bejövök neki, de még a célzásokat sem érti, akkor hagyom. Nekem az a tapasztalatom, hogy ha valaki ilyen, akkor az élet más területén is hasonlóan nehezen boldogul. Én szerete, azt, aki határozott, aki esetleg kis rásegítéssel, de megteszi amit meg kell. De ha semmit nem ért meg belőle, akkor én nem erőlködnék vele.

24/L

2009. szept. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyrészt az is motoszkál bennem hogy ugyan kinek kell egy olyan nyuszi, aki még megszólítani sem mer egy nőt, másrészt sokszor a nehezen ismerkedő, félénk srácokból lesznek a legodaadóbb társak, csak esélyt kell adni nekik hogy bizonyítsanak. Sokaknak csak az első lépés nehéz, utána megy magától minden.
2009. szept. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálunk én kezdeményeztem. Mostanra példás férj és családapa, és érdekes, hogy az élet más területén "tökös", belevaló pasi. :)

28 éves vagyok

2009. szept. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

3 különböző válasz érkezett.tök jó köszi

nos igen,az esély,néha kellene az a segítség,hogy ti legyetek a határozottabak,hogy kicst húzzátok az egésze,hogyti lendítsétek át.


És igen vannak olyan nyuszi fiúk akik nemmerik emgszólítani a lányokat. Ez ennyire rossz?

2009. szept. 24. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!