Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez akadály lehet? Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez akadály lehet? Szerintetek tetszem neki?

Figyelt kérdés

Tudom sok a tanáros kérdés, visszaolvasgattam, de azok szerintem más helyzetek voltak.

Egyetemen az egyik tanárom megtetszett (nem is igazi tanár, csak PhD hallgató...de ő tartotta az egyik tárgyamat.)

Még pár hete elakadtam kicsit, megkérdeztem tudna e segíteni, igent mondott. Akkor megadta a számát, hogy majd hívjam fel és megbeszéljük hogy legyen. Felhívtam, mondta, hogy még a munkahelyén kell lennie egy kicsit(már nem kell dogloznia csak még a főnökével kellett valamit megbeszélni...), de eljön elém, aztán ott segít szívesen. Találkoztunk, tök jól elvoltunk, amíg odaértünk, meg utána is nagyon kedves volt, mondta, hogy nagyon örül neki, hogy itt vagyok, meg elég sok mindent kérdezgetett rólam, meg mesélt magáról, nagyon készséges volt, próbált kb kiszolgálni mindennel... :D meg úgy láttam, hogy eléggé zavarban van, sokszor elvörösödött, meg olyan csillogó szemekkel nézett rám, hogy így még talán senki. Meg többször is azon kaptam, hogy csak úgy néz rám. Egyébként vagy 3-4 órán át vele voltam, aztán amikor végeztünk még marasztalt volna, de már inkább eljöttem. Aztán majdnem hazáig együtt mentünk még, de ennyi...

Eléggé visszahúzódó srácnak tűnik, de azóta annyiszor gondolok rá...Talán lépnem kéne, végülis mit veszthetek?

Vagy ez mennyire akadály, hogy tanított? 5 év van köztünk, szóval nem olyan nagy különbség...

Ha írnék neki, hogy nincs e kedve találkozni, az nagyon gáz lenne? :D


2012. jan. 6. 17:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
egyszer élsz,kezedben a kulcs! :D
2012. jan. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Tök jó:)) Szerintem tuti tetszel neki, csak mint te is írtad, félénkebb, meg lehet ő se biztos abban, hogy neked ő bejön-e.

Szerintem talán várj egy picit, hátha ő keres majd, ha nem, akkor szerintem neked kell lépned, veszítenivalód nincs:)20l

2012. jan. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Szerintem nem akadály, mert nem tanár, csak gyakorlatvezető vagy esetleg tansegéd.

És a leírásod alapján tetszel neki :)

Ha ő is tetszik neked, tudasd vele.

2012. jan. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
És szerintetek mi a jobb megoldás? Írni neki egy mailt, hogy akar e velem találkozni, vagy majd ha elkezdődik a tanév, akkor személyesen rákérdezni? (addig ugyanis már nem fogom látni) Bár, ehhez lehet, hogy gyáva lennék ... :D
2012. jan. 6. 18:28
 5/15 anonim ***** válasza:
mennyi idő múlva tudnád személyesen ?
2012. jan. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Hát még kb egy hónap... szóval viszonylag soká.
2012. jan. 6. 21:29
 7/15 anonim ***** válasza:
akkor nyugodtan írj neki :)
2012. jan. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
És szerintetek mit kéne írnom? Ti hogy fogalmaznátok meg?
2012. jan. 8. 15:29
 9/15 anonim ***** válasza:
naa azt már neked kell :)
2012. jan. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
52%

Szerintem ha tudod, a számát akkor sms-t írj ne emailt, smsre előbb fog reagálni, mint emailre.

Hát, hogy mit írj? mindenképp őszintén, persze egy ilyennek a megfogalmazása nem egyszerű feladat, még lehet, hogy furán is fog hangzani az üzeneted, de ha neki is tetszel szerintem örülni, fog neki, hogy írtál és örömmel fog vissza írni.

2012. jan. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!