Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk és lányok nektek volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk és lányok nektek volt már úgy, hogy cipőben szexeltetek?

Figyelt kérdés
Mert nekem van egy ismerősöm, aki minden héten mést csajt szed fel egy diszkóban, és le is fekszik velük. De a cipőjét sosem veszi le, a mi tanácsunkra, mert olyan szinten gombás meg büdös, hogy kilóméterekre sem lehet megmaradni mellette. Nagy nehezen elment orvoshoz is, mert már őt is zavarta:). Olyan szinten el vannak sárgulva a körömgombától a körmei, meg hámlik a lábfeje, szinte már már üszködödik, hogy az orvos is csak csóválta a fejét, hogy hagyhatta így elhanyagolni. Vagy 3 féle külső-belső belső alkalmazású gyógyszert íratott fel neki, de így is sok hónapot fog tartani a kúra főleg a makacs körömgomba miatt. Azt is mondta az orvos, hogy napota több százan keresik fel lábgombával(kb minden 2. embernek van is jelenleg az országban, világon). Ilyen gyakori lenne? Ti is szoktatok cipőben szexelni? Milyen gyakran?
2012. jan. 6. 17:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ez nem igaz! Ha egy kicsit is odafigyelne magára, akkor eleve nem történt volna ilyen, de ki lehet írtani úgymond ezt is, csak valszeg hamarabb elkapja, ha úgy van, emrt fogékony rá.


De hogy cipőben szexelni...hát én nem tenném, bár ez helyzettől is függ. De szerintem elég személytelen, ha még az is van rajtad és hülyén néz ki. :-)

2012. jan. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Vadmeggy ***** válasza:
Megfelelő szerek mellett hónapok alatt elmúlik. Nekem is volt egy időszak, amikor egy rossz cipő miatt(vagy gomba) nagyon büdös volt a lábam. Kipróbáltam mindenféle lábsprayt és az egyik nagyon bejött. 2 hónap után már semmi szaga nem volt.
2012. jan. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Mondjuk a lábszagot nem a gomba okozza ezt is tudjuk, hanem a gomba meggyengíti ott a bőrt, meg az immunrendszert, és az így megtelepedő baktériumok adják azt a kicsit kénes szagot.
2012. jan. 6. 17:54
 14/14 anonim ***** válasza:
a haverod kicsibe nyomja, én csak a cipzáromat húzom le néha,a lényeg épp elérhető.na persze nem higiéniai okokból,de ha egyszer nem muszáj...akkor minek?bár a legtöbb lány igényli a teljes meztelenséget,így csak néha van így.
2012. jan. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!