Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk és lányok nektek volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk és lányok nektek volt már úgy, hogy cipőben szexeltetek?

Figyelt kérdés
Mert nekem van egy ismerősöm, aki minden héten mést csajt szed fel egy diszkóban, és le is fekszik velük. De a cipőjét sosem veszi le, a mi tanácsunkra, mert olyan szinten gombás meg büdös, hogy kilóméterekre sem lehet megmaradni mellette. Nagy nehezen elment orvoshoz is, mert már őt is zavarta:). Olyan szinten el vannak sárgulva a körömgombától a körmei, meg hámlik a lábfeje, szinte már már üszködödik, hogy az orvos is csak csóválta a fejét, hogy hagyhatta így elhanyagolni. Vagy 3 féle külső-belső belső alkalmazású gyógyszert íratott fel neki, de így is sok hónapot fog tartani a kúra főleg a makacs körömgomba miatt. Azt is mondta az orvos, hogy napota több százan keresik fel lábgombával(kb minden 2. embernek van is jelenleg az országban, világon). Ilyen gyakori lenne? Ti is szoktatok cipőben szexelni? Milyen gyakran?
2012. jan. 6. 17:22
1 2
 1/14 WhiteLabel ***** válasza:
egyszer szexeltem cipőbe, akkor azért mert a kocsiba nem volt időm levenni:D
2012. jan. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
volt, ha nem lakásban csinálom nem veszem le
2012. jan. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Ez de durva történet, lol :D:D:D:D:D:D


Nem lehet, hogy a csajokat akiket felszed, valójában nem felszedi, hanem kiüti a lábszagával? Felvonszolja őket a lakására és megerőszakolja?

Lábfelmetsző Jhonny :D:SDA

2012. jan. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én még soha nem szexeltem cipőben. Még a szabadban sem.
2012. jan. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Amikor lépcsőházba csináltuk csak nem vetkőztem le teljesen szóval volt rajtam cipő :) 21/F
2012. jan. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Általában élete során minden ember átesik enyhébb lábgombán legalább egyszer. A lábgomba nagyon erősen fertőz, millió helyen el lehet kapni. Lehet, hogy pl. kisebb mértékű a lábgomba és nem is tudsz róla, hogy az az és közben fertőzöl a fürdőben, bowlingpályán, uszodába, edzőteremben stb... gyakran magától elmúlik.
2012. jan. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Egyébként nem ronda gyerek, meg jó dumája van és sokat bulizik és csajzik is. Volt mikor minden héten vagy minden 2. héten új csaja volt. De elhívja a csajt a szobába és mondja a csajnak, hogy zuhanyozzon le, de ő nem zuhanyzik le, mert ha csak egy pillanatra is leveszi a cipőjét, felfordul mindenki körülötte. Éreztem én már lábszagot, mikor mentünk terepgyakorlatra és 10 fiú egy szobában aludt zuhanyzás nélkül elsp este mert nem volt víz a szálláson. Igen erős volt, marta is a szememet. De ami neki van, azt az ellenségemnek sem kívánnám. Mintha egy hadsereg 1 évig nem mosna soha lábat, olyan erős.
2012. jan. 6. 17:32
 8/14 A kérdező kommentje:
Én viszont úgy tudom, ha egyszer elkapod akkor bár ki lehet írtani, viszont a csírája megmarad a bőrödben és már soha nem fogsz tudni megszabadulni tőle, bármikor kiújulhat. Ez olyan mint amikor lefogy az ember, akkor a zsírsejtek nem tűnnek el már soha az éltben az emberről(hacsak nem szívják le, ami pokoli veszélyes sokszor, csak összetömörülnek, térfogatuk kisebb lesz és ha egy picit is újra enni kezdesz a kínkeserves fogyókúra után, akkor nagyon hamar megint kitágulnak, megnő a térfogatuk. Ezeket orvosi műsorokban hallottam, gondolom van benne igazság.
2012. jan. 6. 17:35
 9/14 anonim ***** válasza:
Ez így is van, ilyenkor a gomba lappangó állapotban van és úgyanúgy fertőzhetsz vele.
2012. jan. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 WhiteLabel ***** válasza:

Ebbe semmi igazság nincs, én is kövér voltam, elkezdtem kondizni, thai boxolni átalakult izommá, és annyit zabálok mint az állat de nem hízok. Csókoltatom a tudományos kannyukat.

Ja és köröm gombám is volt, ahogy észrevettem elmentem dokihoz, felirta a gyógyszert,beszedtem, ez volt 4éve, azóta semmi.

2012. jan. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!