Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Merevedés randi alatt. Valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Merevedés randi alatt. Valaki járt már ilyen cipőben?

Figyelt kérdés
Az a szomorú igazság,hogy randi alatt egyszerűen bárhogyan is közeledek a lányhoz,derék alatt jelez a cerka éshát elég kellemetlenül nem tudom lecsillapítani. Így nem merem szinte átölelni sem a lányt. Sétálni meg duzzadó farmerrel is vicces:) Több nővel jártam már akkor ilyen gondom nem volt,csak a mostanival, mert őrülten beleestem. Amúgy 3 randin vagyunk túl. Valakinek ötlet?
2009. dec. 6. 11:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez természetes, nincs ezzel semmi baj. Látszik hogy szereted, ennyi! :) És szerintem ha megölelnéd, esetleg még tetszene ez a dolog neki, látná hogy tetszik neked! :D
2009. dec. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Elárulok valamit. A társkeresés a szexre megy ki. Mert baráttal ugye nem randizunk. Akivel később meg nem akarnál szexelni, azzal minek randiznál? Szóval nyugi, hidd el, ha kicsit is bejössz neki, ő is nedvesedik.
2009. dec. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon aranyos:D

Megoldást nem tudok, de emlékszem, az én páromnak is voltak ilyen kínjai. Ha mondjuk étteremben voltunk, sem felállni, sem sétálni nem akart...én meg nem értettem az okát. Amikor búcsúzásnál átölelt, akkor is furán tartotta magát, konkrétan homorított:))Csak jóval később vallotta be az okát, mintha sértő lenne rám nézve.

Már sok-sok éve egy pár vagyunk, de még most is tud ilyeneket produkálni, ha kirándulni megyünk vagy étteremben vagyunk. Elég egy simogatás, vagy hogy megérezze az illatomat. Tehát valószínűleg nem fog elmúlni nálad sem.

Értem a gondodat, de megoldást nem tudok rá. Nőként viszont elmondanám, nincs az a szerelmi vallomás, vagy ajándék, ami felérne ezzel. Végtelenül jól tud esni, hiszen egyértelmű hogy szeret és kiván az a férfi, akit szeretünk. Neked talán kényelmetlen, de a barátnődnek ajándék.

2009. dec. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%
bizony, ennél őszintébb bók nincs! :) szóval örülj neki...bár tényleg kicsit gázos tud lenni amikkor jönnek szembe az emberek és te attól parázol h látják e. :D
2009. dec. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2009. dec. 6. 14:33
 6/6 Pityupocse ***** válasza:
pfff, ez velem is elofordult, es mivel hal' istennek, atlagon feluli muszernek vagyok buszke tulajdonosa, irto ciki, mert siman latszik akarmiben megyek, nem tudom, hogy eszrevette-e mar valameik baratnom, de en inkab tereltem a temat, csak, hogy megnyugodjak!
2009. dec. 7. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!