Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, mi van, ha a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mi van, ha a lány kezdeményez?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, nem ismeritek túl közelről egymást, de már párszor beszélgettetek, és kedvelitek a lányt. Ő pedig elhív titeket randizni. Mit gondoltok? Örültök neki, hogy lép, vagy ez inkább a férfiak dolga szerintetek?
2012. jan. 2. 23:01
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

"Most pedig a hagyományos kezdeményezésről és randizásról volt szó, vagyis beszélgetés kezdeményezés, elhívás a találkára, a program megszervezése és fizetése. Na, képes erre egy nő? Nem hiszem."


Mivel nem a 19. században élünk, ezért:


- nincs olyan szabály, hogy "ki kezdeményez" (mondjuk akkor is a nő tette meg a nulladik lépést, amikor a férfi az elsőt, ld. feljebb)


- nincs olyan, hogy "randi", ez egy teljesen fölösleges és zavaró fogalom, amin csak mazochisták kattognak


- nem a férfi fizet, nem a nő fizet, hanem pl. felesben fizetnek. Bár ez általában kényelmetlen, így pl. velem sokszor előfordult, hogy egyszer én fizettem, más alkalommal meg a barátnőm.


"Akkor azt is tudhatnátok, hogy a k.rva jeleiteknek csak egymás között vannak értelme."


Nem vagyok nő. És nevetségesen egyszerű dolgokról van szó. Nem hisztizni kell, hanem odafigyelni.


"Vagy talán tényleg nem egyértelműek?"


Nem mindig egyértelműek, csak az esetek nagy többségében. Egy apró félreértésbe meg még senki sem halt bele.


"Ne hidd, hogy az idősebbek jobbak."


Az idősebbek érzelmileg fejlettebbek, ezért jobban tudnak kommunikálni. Természetesen egyik nő sem bonyolult, és egyik férfi sem. Az emberi viselkedés 95%-a visszavezethető 2-3 alapösztönre, mint közismert.


"Senkit sem kényszerítenek pisztollyal, hogy egy vagyont költsenek a külsejükre"


Elemi logika. Ha a külső számít elsősorban, akkor abban fognak versenyezni.


"Mi mást tudtok még nyújtani, a testeteken kívül?"


Én férfi vagyok. Amúgy a nők nagyon sok mindent tudnak nyújtani a testükön kívül, sajnállak, ha ezt még nem tapasztaltad meg.

2012. jan. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:

„- nincs olyan szabály, hogy "ki kezdeményez" (mondjuk akkor is a nő tette meg a nulladik lépést, amikor a férfi az elsőt, ld. feljebb)”


”- nem a férfi fizet, nem a nő fizet, hanem pl. felesben fizetnek. Bár ez általában kényelmetlen, így pl. velem sokszor előfordult, hogy egyszer én fizettem, más alkalommal meg a barátnőm. „


Örülök, hogy így gondolod. Gondolom az első randin is felesben fizettetek, vagy az elsőn te a másodikon már ő. És miért várja el mindenki, hogy a férfi fizessen? Tudom, rossz helyen keresgéltem.


”Nem vagyok nő. És nevetségesen egyszerű dolgokról van szó. Nem hisztizni kell, hanem odafigyelni.”


Senki sem hisztizett, ezt nem én állítom, hanem a férfiak nagy része. Most akkor ők a hülyék?



”Az idősebbek érzelmileg fejlettebbek, ezért jobban tudnak kommunikálni. Természetesen egyik nő sem bonyolult, és egyik férfi sem. Az emberi viselkedés 95%-a visszavezethető 2-3 alapösztönre, mint közismert.”


Olyannyira egyszerűek, hogy ők sem tudják mit akarnak, de a másiktól várják el, hogy kitalálja.


”Elemi logika. Ha a külső számít elsősorban, akkor abban fognak versenyezni.”


Akkor csak elismerik, hogy ennyit tudnak nyújtani.


”Én férfi vagyok. Amúgy a nők nagyon sok mindent tudnak nyújtani a testükön kívül, sajnállak, ha ezt még nem tapasztaltad meg.”


Jó sorolj már fel pár példát, mert ezzel nem lettem okosabb.

2012. jan. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:

"Gondolom az első randin is felesben fizettetek"


Sohasem volt "első randim". Mondtam, hogy nincs olyan, hogy "randi". Olyan, hogy "első randi", meg méginkább nincs.


"És miért várja el mindenki, hogy a férfi fizessen?"


Nem tudom, ki lehet az a "mindenki". Gondolom, ugyanazok az átlagosan 70 éves emberek, akik a "randi" szót is használják.


"ezt nem én állítom, hanem a férfiak nagy része. Most akkor ők a hülyék?"


Nem a férfiak nagy része, hanem a GYK-n sopánkodó férfiak nagy része. És ők valóban tudatlanok ezekben a kérdésekben, különben nem lógnának a GYK szerelem, szex rovatán.


"Olyannyira egyszerűek, hogy ők sem tudják mit akarnak"


Senkit sem érdekel, hogy ők tudják-e, mit akarnak. Elég, ha te tudod.


"Akkor csak elismerik, hogy ennyit tudnak nyújtani."


Szövegértésből fekete pont.


"Jó sorolj már fel pár példát"


Ez valami vicc?

2012. jan. 5. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

"Nem tudom, ki lehet az a "mindenki". Gondolom, ugyanazok az átlagosan 70 éves emberek, akik a "randi" szót is használják."


Te hülye vagy? 70 évesek használják a randi szót?


"Nem a férfiak nagy része, hanem a GYK-n sopánkodó férfiak nagy része. És ők valóban tudatlanok ezekben a kérdésekben, különben nem lógnának a GYK szerelem, szex rovatán."


Mert te vagy a szuperkan, aki előtt elolvadnak a csajok igaz? Gondolom azért lógsz te is a GYK fél hétkor.


"Szövegértésből fekete pont."


Semmi baj a szövegértésemmel.


"Jó sorolj már fel pár példát"


Ez valami vicc?


Nem az b*zmeg. Ha feldobsz egy álláspontot, akkor azt támaszd alá általad jónak tartott példákkal és ne arcoskodjál a másikkal.

2012. jan. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

"Ha feldobsz egy álláspontot, akkor azt támaszd alá"


Tudod, mit? Igazad van. A nők csakis a testüket tudják nyújtani. Ez a helyes álláspont. Ha nőkkel ismerkedsz, akkor lehetőleg ez legyen az első dolog, amit közölsz, a miheztartás végett. Sok sikert, okosticián :))))

2012. jan. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Ennyit rólad.
2012. jan. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!