Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, mi van, ha a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mi van, ha a lány kezdeményez?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, nem ismeritek túl közelről egymást, de már párszor beszélgettetek, és kedvelitek a lányt. Ő pedig elhív titeket randizni. Mit gondoltok? Örültök neki, hogy lép, vagy ez inkább a férfiak dolga szerintetek?
2012. jan. 2. 23:01
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
53%
Ez is csak egy íratlan szabály, hogy az elhívás valahova is csak a fiúk reszortja... Engem már hívtak el lányok többször is ide-oda és jól esett. Majd viszonoztam is nekik ezt a gesztust. Bár, kétségtelen, hogy jobb, ha a fiú kezdeményez, mert egy lányt sokkal könnyebb meghódítani, mint egy fiút. És elijeszteni is könnyebb a fiúkat..
2012. jan. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 A kérdező kommentje:
Tudom, és pont ezt nem szeretném, hogy elijesszem. Abban biztos vagyok, hogy nagyon jó barátok lennénk, mert például mindketten imádunk gitározni és hasonló a zenei ízlésünk is. De nekem nagyon tetszik, és szeretnék járni vele, csak nem tudom, tetszek-e neki egyáltalán, vagy egyszerűen csak kedvel. Aggódok, hogy ha elhívnám, és nemet mondana, azzal a barátságunk lehetősége is elmúlna.
2012. jan. 2. 23:21
 13/36 anonim ***** válasza:
én is örülnék,mostanival is úgy vagyunk hogy ő kezdett...
2012. jan. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:

Ha nem mersz kezdeményezni, könnyen lecsaphatják a kezedről!

Egy olyan lánybarátja, aki mer kezdeményezni és nem érdeklik ilyen hülyeségek, hogy kinek a "dolga".

2012. jan. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
80%

Lényegtelen ki kit hív el, aki akar randizni a másikkal az hívja el, nemtől függetlenül

21f

2012. jan. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon örülnék neki mert mostanában már az se jön össze ha én kezdeményezek :P

Az meg hogy kinek a dolga mind1, ha akarod tegyél érte!

2012. jan. 3. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:

Jelenleg én is pont ugyanezzel a problémával küzdök. Van egy srác, akivel nem ismerjük egymást annyira, de amit igy láttunk egymásból, kialakult egyfajta vonzódás. De Ő máshol lakik, így nehezebb, meg hát én kezdeményezzek? Még én is latolgatom a dolgot... Néha úgy vagyok vele, hogy egy lehetőség amit elszalasztok. Szóval mire várok? Hogy a fülembe jusson, hogy barátnője van? Hú.. azt az érzést nem akarom átélni. Csak akkor, ha tudom, hogy megtettem ami tőlem telt, ha nem jött össze, hát nem jött össze, sok boldogságot nekik... Szóval szerintem nincs mire várnunk kedves kérdező... :)

Csak szedjem össze a bátorságom......

2012. jan. 3. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
Kizárt, hogy ilyen előfordul.
2012. jan. 3. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:

#18 mi kizárt? Mire gondolsz?

#17es voltam

2012. jan. 3. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
akkor előbújik a lányból lucifer és a fiút fel szúrja a vasvillájára
2012. jan. 3. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!