Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, mi van, ha a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mi van, ha a lány kezdeményez?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, nem ismeritek túl közelről egymást, de már párszor beszélgettetek, és kedvelitek a lányt. Ő pedig elhív titeket randizni. Mit gondoltok? Örültök neki, hogy lép, vagy ez inkább a férfiak dolga szerintetek?
2012. jan. 2. 23:01
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
59%
Csoda. Esetemben legalábbis.
2012. jan. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
23%
abból h ő kezdeményez ált. azt szűröm le hogy qrva,magyarán könnyen megkaparintható,ez nem tetszik,nincs benne kihívás,egy férfinak kell kezdeményezni!
2012. jan. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 Panda Péter ***** válasza:
ez normál esetben persze hogy a "mi" dolgunk. persze ha jó csaj kezdeményez, akkor kapva kapunk az alkalmon. ha nem jön be az adott csaj akkor meg jön a lekoptatás meg a Bro-zone (friend zone férfi változata).
2012. jan. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
59%
csodálkoznék de örülnék h végre egy lány hív el engem és nem fordítva....
2012. jan. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
80%

Én nagyon örülnék neki! ;)


26/F

2012. jan. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
68%
Ha ő kezdeményez, akkor azt jelenti, hogy akar valamit. Én is úgy gondolom, hogy jobb, ha a férfi kezdeményez, de ha a nő, akkor az is jó pont. Mert meri vállalni az érzéseit, azt, hogy akar valamit.
2012. jan. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%
Ha tetszik, akkor örülök neki, mert gyorsabban haladunk. Általában azt hiszik, hogy a férfi dolga, ezért inkább én kezdeményezek.
2012. jan. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
Azért érdekel a válaszotok, mert én most pont ezt tervezem. Úgy tűnik, kedvel a srác, és hasonló az érdeklődési körünk. Elég nyitott felém látszólag, de sok lánybarátja van, és mindegyikükkel ilyen, ezért ezen nem csodálkozom. Csak kicsit félek, hogy teljesen hülyének nézne, ha elhívnám valahova, vagy esetleg túl nyomulósnak tartana... :D
2012. jan. 2. 23:07
 9/36 Narez ***** válasza:
Örülj neki, ennyire megakar ismerni :)
2012. jan. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 Panda Péter ***** válasza:
hát ha kell a srác, akkor muszáj leszel bepróbálkozni, vesztenivalód nem sok van. bár ha sok lány barátja van, akkor lehet hogy nem lesz vevő a dologra (bro-zone).
2012. jan. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!