Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A mai tizenéves lányok miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai tizenéves lányok miért csak a pláza szépfiúk fényképeit lájkolják?

Figyelt kérdés
A rendes pasiknak, nem is szólnak a fényképéhez. A páwák képéhez meg kb 30 lány is van, hogy hozzászól. Pedig ránézve egy fiú képére, háááát csak 1 szál gatyában feszít, fenékig érő hajjal és olyan fejet vág, mintha ááááááhhhhh nem is mondom. Mi ez a tinibetegség?
2011. dec. 29. 18:42
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Affene, nekem egyik képem alatt sincs egy darab like sem, most mi lesz? :(

Igaz, nem is vagyok pasi... Ugye azért még élhetek? O.O

2011. dec. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:
és a mostani fiúk miért csak a tini pics@k képeit lájkolgatják???talán a bugyi melltartó páros ennyire bejövő?ez van,sajnos ehhez hozzá kell szokni:)
2011. dec. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Affene, nekem egyik képem alatt sincs egy darab like sem, most mi lesz? :(

Igaz, nem is vagyok pasi... Ugye azért még élhetek? O.O



nem,meghalsz,ha nincs lájkod,és nem születhetsz újjá,ert a facebook nem engedi.

de kicsit komolyabban,mekkora sza r hogy ha valakit be jelölsz,még ha nem is ismer,visszaigazol,mert még csak 4213 ismerőse van.és ha valakit nem lájkolnak,már bedepizik,hogy biztos valami baj van vele...ne már,hogy van,aki ezzelfoglalkozik..persze van kivétel,én a régi haverokkal irogatok ott,akik mesze laknak,és ez olcsóbb,mint a telefon.

2011. dec. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Simán gáz ha valakinek kevés a lájk-ja, még ha talál is valakit a való életben és véletlenül bejön az illetőnek, az is nagyon lehangoló tud lenni ha meglátja hogy fb.-n senki se lájkolja a képeit ergo nem kell senkinek. Én sztem aki ilyen cipőben jár, jobban teszi ha törli magát és arra hivatkozik ha tini, hogy elítéli az ilyen oldalakat. Ha huszonéves akkor meg simán mondhatja hogy ő már kinőtt az ilyen kisgyerekes oldalakból. Ennyi, én is töröltem magam a faszba, akik fontosak, azokkal úgyis tartom a kapcsolatot, akik nem azok, azokkal meg minek?
2011. dec. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Őszintén sajnálom azokat a lányokat, akik az ilyen fiúk után döglenek. Viszont én senki képét nem lájkolgatom. Én mindent 'face to face' szeretek. Ritka egyed vagyok:DD 16L
2012. okt. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!