Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Adnál neki még egy esélyt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adnál neki még egy esélyt?

Figyelt kérdés

a sráccal régebb óta ismerjük egymást. és elvileg 'szeretett' legalábbis mindig azt mondta.. smároltunk is. (nem jártunk)

sokszor veszekedünk de azért jól meg voltunk, aztán összejött valami csajjal, és még csak annyit sem mondott hogy bocs.. nem is beszéltem vele azóta, szinte lesem sz*rt. aztán szakítottak a csajjal (nem tudom hogy ki, és miért, a lényeg hogy szakítottak) mostmeg megint nálam probálkozik.

szerintetek?


2011. dec. 17. 19:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Semmi féle kép ne adj neki esélyt én sokszor eljátszottam a volt csajommal! Tudod ha ló nincs jó a szamár is!

32/F

2011. dec. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
Ilyen kevés infóval kétesélyes, lehet h adnék neki még egy esélyt!
2011. dec. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Küldd el inkább a francba!
2011. dec. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem adnék.
2011. dec. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem adnék ..

Ahogy más is írta, "ha nincs ló,jó a szamár is" gyanús nekem..

16/L

2011. dec. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem sem

De másrészről, ha te szereted őt, sokat gondolsz rá, akkor szerintem adnod kellene egy esélyt a dolognak. Ki tudja, lehet most úgy alakul és komolyan gondolja. Biztosat pedig csak akkor tudhatsz, ha megpróbálod.

Szerintem nem lehetsz még olyan öreg, kihevered a csalódást könnyen.

23L

2011. dec. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem adhatsz neki, de vegyél fel rohamsisakot meg sodrófát a kezedbe (képletesen) ha megint fszfej lenne.


23/L

2011. dec. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!