Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ha egy lány nagyon-nagyo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha egy lány nagyon-nagyon szeretne, annyira, hogy meghalna érted, adnál neki egy esélyt?

Figyelt kérdés
Vegyük azt, hogy a fiú, és a lány között nagyon erős a barátság, de a srác nem érez különösebb dolgot a csaj iránt/a nő nem egy szépség, és ezért nem akar belemenni egy kapcsolatba/más tetszik neki, aki például a fiú számára elérhetetlen, viszont a lány annyira belé van esve, hogy az ég világon bármit megtenne érte, és ezt bármikor be tudná bizonyítani, akkor adnál neki egy esélyt? Sajnos azt tapasztalom, hogy egyre kevés az olyan "férfi", aki nem. :(
2010. nov. 6. 19:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én lány vagyok, de nekem nem tetszene, ha valaki szánalomból jönne össze velem. Hidd el lesz jobb is, aki jobban megbecsül.

L/15

2010. nov. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Végülis igen mert ha tényleg ennyire elvakultan szeret akkor a saját izlésemnek megfelelőre formálhatom.
2010. nov. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
igen.. de szeretném én is :D
2010. nov. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Többet is ha igazán szeret és megbecsülném mindennél jobban!
2010. nov. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Éppen ezért nem érdemelné meg, hogy hitegessem és kihasználjam.
2010. nov. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ennek semmi értelme. "Muszájból" összejönni valakivel, vagy csak azért, hogy legyen valaki, egy hatalmas pofon saját magadnak. Semmi értelme.
2010. nov. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Neked elmentek otthonról remélem ezzel tisztában vagy....


Magyarul szólván rá akarod erőszakolni azt hogy szeressen úgy igazán saját magadért, mert kétségbe vagy esve, de ezt sosem fogod elérni, ha ennyi idő után nem vonzódik hozzád akkor sosem fog és ha esze van a pasinak akkor ilyenbe NEM megy bele mert ha belemegy aztán egy hét múlva kidob na akkor fogsz leugrani a hídról!!!


Lehet erős barátság de ha ez már tart egy jó ideje akkor ne várj semmi többet, ha nem jösz be neki külsőre és belsőleg is csak havert lát benned akkor semmi esélyed.



Ha egy pasi azt mondja hogy ok próbáljuk meg az csak SAJNÁLATBÓL teszi ami nem vezet semmi jóra!

2010. nov. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Valaki ezt írta:

"Végülis igen mert ha tényleg ennyire elvakultan szeret akkor a saját izlésemnek megfelelőre formálhatom."


De azért kell szeretni valakit, aki ő maga, és nem a saját ízlésre átformált változata. Vagyis az én véleményem szerint :/

2010. nov. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nem
2010. nov. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!