Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 12 évesen első randizás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

12 évesen első randizás?

Figyelt kérdés
Na szóval neten megismerkedtem egy 12éves lánnyal.Láttunk egymásról képeket...stb,stb.Aztán mondtam neki a facebookos chaten hogy jó lenne ha végre találkoznánk.Tetszett neki az ötlet és azt mondta menjünk el az Alee-ba.Mondtam hgy oké,megegyeztünk a két hét múlvában,mert neki és nekem is csak az volt a jó.Na a kérdésem:Hogy gyakoroljam,hogy jól,egyenletese,értelmesen tudjak vele kommunikálni élőben is? Aztán:Milyen progikat csinálhatnánk? És mit szóltok ehhez az egészhez? (ez a kérdés nem a mindenbe belekötő emberekre vonatkozik.)
2011. dec. 9. 21:17
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
18%
Seggedre verek kisgyerek.
2011. dec. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Mind1,asszem itt nekem sehogy se lehet igazam :D Éljen Magyarország! Mindenki kössön bele a másikba... úristen -.-
2011. dec. 9. 21:28
 13/20 anonim ***** válasza:
Talán ha kijárod a 8 általánost akkor menni fog.
2011. dec. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Felesleges gyakorolni, úgyis magától fog jönni. Esetleg beülhettek moziba, vagy meghívhatod valamire, közben beszélgettek, még jobban megismeritek egymást.
2011. dec. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Istenem, hagyjátok már, egy normális választ szeretne nem azt hogy ilyen 16 éves dagadt kocka pjöcsök itt oltogassák a monitor mögé bújva.

Szerintem elmehetnétek fagyizni, és dumáljatok bármiről. Kérdezd meg milyen filmet szeret, szokott e valamivel játszani (társas, PC játék, netes cuccok).

Képzeld azt hogy mit írnál neki facebookon és kérdezd meg tőle :D.

2011. dec. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

ma 22:03

Ki a 16 éves a dagad és a kocka ?

2011. dec. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
22:03 igazatt mond menjél kockulni és ha lejártad a fösulit és az egyetemet pofázhatsz
2011. dec. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Érdekes téma lenne még, hogy naponta hányszor cseréltek pelust.
2011. dec. 10. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a 14,15. válaszolónak a válaszát! úgy tűnik azért vannak normális emberek is.
2011. dec. 10. 11:59
 20/20 Gárfild válasza:
mit akarsz 12 évesen randizni még vár 15 éves korodig legalább
2011. dec. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!