Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez most mit jelent?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most mit jelent?

Figyelt kérdés

A melohelyemen az egyik kollegam segiteni probalt nekem, mert tudta, hogy nagyon tetszik egy srac egy masik osztalyon, ezert beszelt vele rolam. Elso alkalommal a srac elmondta neki, hogy o is kedvel engem. Masodszor a kollegam megkerdezte, hogy lenne-e ra esely, hogy elhivjon engem kavera. Igent mondott. Elotte mar dumaltunk parszor, es mindig jo volt vele. Meg tancolt is velem, csak velem! az eves bulin. Csak aztan eloleptettek, igy nem latom annyit sajnos, de mindig, ha meglat, mosolyog, ramkacsint, megkerdezi hogy vagyok. Csak ugye munkahely, sajnos nincs ido hosszan csevegni, foleg, ha nem akarunk pletykakat.

Az lenne a kerdesem, hogy csak a megfelelo alkalom hianya a gond, vagy igazabol ne nagyon szamitsak ra, hogy valamit is lepni fog?


2011. dec. 9. 20:18
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
A húst megmossuk, hártyáitól megtisztítjuk, és kis kockákra vágjuk. Marhapörkölt készítésekor, főleg ha azt vörösborosan készítjük érdemes a húst egy napal korábban befűszerezni és vörösborban pácolni. A hagymát apróra összevágjuk és forró olajon megdinszteljük. Majd levesszük a tűzről, megszórjuk a pirospaprikával, hozzáadjuk a húst, és visszatesszük a tűzre tovább főni. Paradicsomot, paprikát összevágjuk, és a felforrt húshoz adjuk. Sóval, borssal fűszerezzük, és lefedve lassú tüzön pároljuk. Amikor a levét elfőtte, kevés vizet adunk hozzá, majd egy óra főzés után a bort is hozzáadhatjuk. Egyszerre soha ne adjunk hozzá sok folyadékot, mert a pörkölt főzés titka, hogy sűrű lében párolódjon (marhapörkölt főzési ideje kb. 2 óra). A fokhagymát, fokhagymakinyomóval a főzés legvégén adjuk a marhapörkölthöz.
2011. dec. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Marhapörkölt a kedvencem, nyami...
2011. dec. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Lehet hulye vagyok, de nem tudok a sorok kozott olvasni? Ez valami rejtett bolcsesseg volt? LOL

AMugy koszi, fozni azt tudok.

2011. dec. 9. 20:24
 4/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem én nem látom a helyzetet teljesen, de mintha a srác visszavett volna a tempóból. Olyan mintha már nem lennél képben. Jelet kellene küldened neki valahogyan.


S még valami: mit jelent az, hogy "nem akarunk pletykákat". Férjnél vagy esetleg a srác nős? Vagy mi a gond? Ha szóba se álltok ne csodálkozz, hogy nincs semmi.

2011. dec. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Mindketten egyedulalloak vagyunk, csak nem akarom, hogy a kollegaim ezen csamcsogjanak.

De megprobalok kozeledni, sajnos eleg zsufolt ez az idoszak, ugyhogy nincs ido semmire a melohelyen. De azert koszi.

2011. dec. 10. 08:47
 6/6 anonim ***** válasza:

Előző vagyok:

Mit számít, hogy min csámcsognak két hétig ha esetleg nektek ez utána hosszú évtizedekre meghatározó lehet. Teremts alkalmat, hogyha akar a srác lépjen. pl.: kávéautomatánál kérdezd meg ő mit ajánlana, melyiket szokta. Vagy valami hasonló. Ezen még csámcsogni sincs mit.


Hajrá, mindenki maga irányítja az életét.

2011. dec. 12. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!