Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok szeretitek a gyúrós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szeretitek a gyúrós pasikat? Akik fél életüket a kondiban töltik és bunkók és nagydumásak?

Figyelt kérdés
Én úgy gondolom, hogy igen, mert a legszebb lányokat mind ilyenekkel látom.
2011. nov. 29. 20:03
1 2 3 4 5 6
 51/57 oyeacch ***** válasza:
Ez most csakúgy kigyött :D
2011. nov. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 anonim ***** válasza:

GreenTea


Komolyan mondom, ilyen embereket...

Jöjjön pár példa a kedves kérdezőnek és a "nagy szívű fiúnak", #39-nek.


Képzeljétek el magatokat, mint egy lányt, - nem csak nekik szól, mindenki kipróbálhatja - aki épp párt keres magának. Szép lányok vagytok, nincsenek túl nagy igényeitek. Mondjuk megelégszetek azzal, hogy valaki megfogja a kezetek, elmegy veletek vásárolni, megölel, stb. Szóval átlagos dolgok.

Tegyük fel van három választásotok. (Megjegyzem azért csak 3 típust jelölök meg, mert az eddigi hozzászólásokból ennyit tartok indokoltnak és ennyi elég is lesz a bizonyításhoz)


1. Nagyon izmos, nem túl intelligens, bunkó, de biztonságot nyújt, és a fenti kritériumoknak megfelel.


2. Izmosnak nem mondható, átlagos testfelépítésű, de jóképű és jó eszű, ugyanakkor nagydumás és bunkó. A fenti kritériumoknak ő is megfelel.


3. Izmosnak nem mondható, átlagos testfelépítésű, átlagos arcú, intelligens, csendes, hatalmas szíve van. Fenti kritériumoknak megfelel.


Na akkor jöjjön a bizonyítás.

Ott álltok szembe a 3 sráccal. Mit láttok rajtuk, ami említésre méltó?

1-es versenyző: Izmos, nagy darab.

2-es versenyző: Jóképű.

3-as versenyző: ??? (A nagy szívét nem láthatod.)


Beszélgetni kell velük:

1-es versenyző: Lejön, hogy nem feltétlenül okos, de lehet vele beszélni sok mindenről. Természetesen nem az atomfizikáról.

2-es versenyző: Beszél, beszél, beszél. Van esze, megnyerő a stílusa.

3-as versenyző: Mond ezt-azt, látszik, hogy okos, de félénk, kérdezni kell. Biztos lehet vele beszélni sok dologról, de kell neki egy kis idő, hogy feloldódjon.


Melyiket válasszátok egy következő találkozásra?

Szerintem a nők 95%-a az első kettőből választ. A maradék 5% pedig az, aki kifejezetten szereti a 3-as típust.


Természetesen lehet itt kötekedni, hogy de azért nem ilyen egyértelmű, hogy a 3-asból úgy kell kihúzni a válaszokat, meg zavarba van, de semmi értelme, mivel nem lehet minden emberre érvényes leírást adni. Minden ember más. Ezek csak példák. Ugyanúgy, ahogy az 1-es izmos bunkó is.

2011. dec. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 anonim ***** válasza:

GreenTea


Kicsit úgy látom, hogy itt páran azt hiszik, hogy ha minden reggel fogat mosnak, megírják a házi feladatukat, és megeszik az összes spenótot, akkor ebből egyenesen az következik, hogy azzal a csajjal jönnek össze, akit épp kinéztek.

Kurv@ rosszul látjátok a dolgokat.

Valamivel fel kell keltenetek az érdeklődésüket! Ahogy az előbbi példám mutatja, az hogy nagy szíved van, meg olyan szép lelked, hogy olyat még Michelangelo sem tudott volna festeni, nem látszik kívülről.

Nem követelhetsz magadnak nőt csak úgy! Nem kerülheted ki az ismerkedést. Az ismerkedés pedig úgy kezdődik, hogy az egyikőtök megszólítja a másikat. Ha te nem szólítod meg, akkor nem kezdődik el. Ha ő nem szólít meg, akkor szintén nem kezdődik el. Ő csak akkor fog megszólítani, ha felkeltetted az érdeklődését.

Kezdjetek valamit magatokkal, mert az hogy állsz a sarokba és az megy a fejedbe, hogy: "Hát nekem olyan szép a lelekem, hogyha tudnák ezek a lányok, más férfira nem is néznének többet! Én annyira szeretném őket! Akkor is szeretném ha nem akarná!"

Tudom hogy belülről úgy tűnhet hogy ti kiérdemeltétek a kiszemelt hölgy szerelmét, de nézzétek objektívan a dolgot: Majd akkor érdemlitek ki, ha ő is úgy gondolja!


Azért pedig mást okolni, sőt egy egész kultúrát (testépítés), mert ti sikertelenek vagytok a nőknél, nagyon primitív dolog. Ha nem másokban keresnétek a hibát és nem olyan dolgokat próbálnátok megfejteni, ami nálatok sokkal okosabb embereknek sem ment, akkor lehet hogy sikeresebbek lennétek.

A görcsösen másokra mutogató ember senkinek sem tetszik, nem vonzó. Ez a vége!

2011. dec. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 anonim ***** válasza:

mark86


Én meg gyurók és oan vok hogy szályonb@szkodók mindenkinek a szályát mer én okos is vok és felsöbrendú is vok pedig nem szokok gyurni mer alapbol vok izmoss meg okos is vok én. Haggy raggagyanak a nök.

2011. dec. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 anonim ***** válasza:

répa, retek, mogyoró;

korán reggel ritkán rikkant a rigó!


ez csak úgy eszembe jutott Márk írásáról.

2011. dec. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 anonim ***** válasza:
100%

1) Én eléggé sokat járok edzőterembe, és van, hogy bunkó is vagyok, és állítólag jó a dumám is, de ez a része most mellékes :)

2) Egy műnő sosem lehet jó csaj, rengeteg modellel volt már kalandom, de egyik sem érdekelt, egyetlen lány érdekel most, akire sokan azt mondták, hogy nem szép, alacsony, stb, de én szeretem, mert természetes, és én gyönyörűnek látom...

És az ilyen lányoknak tényleg nem az számít, hogy hogy nézel ki, hanem sokkal inkább az, hogy milyen társ vagy, és mennyire vagy értékes, és nekem ez a lány sokkal "fullosabb", mint bármelyik kis modellribancom volt.

2011. dec. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 anonim válasza:
Már bocsánat kérdező de énis gyúrós vagyok,nem töltöm fél életemet a kondi teremben,nemértem mibaj van azzal hogy nem a hajam vasalásával foglalkozom hanem azzal értelmes férfias alkatom legyen,nem vagyok bunkó azért mert ha látok egy gyps-t aki feszít a semmire és kiröhögöm. A nagydumásokhoz meg nem kell hogy gyúrós legyél ez stílus személy függő
2012. jan. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!