Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Mikor a "csoportotokbó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mikor a "csoportotokból" tetszik valaki hogy illik közeledni hozzá? Pontosabban hogy szeretitek?

Figyelt kérdés
Mivel 3-4 emberrel egyszerre beszélgetni elég nehéz.
2011. nov. 27. 18:13
 1/4 anonim ***** válasza:
23%

csak akkor közeledj, hozzájuk, ha valóban jól nézel ki vagy legalább is 180cm magas legalább meg vagy!!!


sajnos negem mindig visszautasítank, mert alacsony vagyok, pedig nálam alacsonyabb lányoknál próbálkozom...

2011. nov. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
185 cm vagyok, de azért test is van hozzá... szóval ha csak ezen múlik...
2011. nov. 27. 19:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Eloszor is ne csak a kiszemelt lanyhoz kozeledj hanem az egesz csoporthoz. Rakell gyere, hogy melyik a legdominansabb csaj es eloszor ot kell megnyerned, lenyegtelen, hogy esetleg nem o a kiszemelt. Szal ne latszodjon rajtad, hogy csak az a csaj erdekel, hanem te csak akarsz 1 jot dumalni veluk, persze a gyakorlat nehezebb mint az elmelet...:D
2011. nov. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Menj oda beszélgetni és szerintem nyugodtan összpontosíts arra a lányra aki bejön, de a többieket se nézd levegőnek, minimum legyél velük jófej. Hamar leesik nekik a szitu és ha látják h a barátnőjüknek is bejössz akkor kettesben hagynak titeket.
2011. dec. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!