Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gáz rányomulni facebookon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz rányomulni facebookon, pontosabban emailben egy csajra?

Figyelt kérdés
Egy suliba jártunk, de én 23, ő 18, így nem ismerem. Facebook-on láttam először, halál pontosan az esetem, és oda vagyok érte, pont olyan lány, aki nekem kell. Semmi nem jelzi, hogy lenne pasija. Gáz így rányomulni, hogy írok neki egy emailt? Nem tudok más megoldást és nekem mindenképp Ő kell:D
2011. szept. 18. 22:38
1 2
 1/16 Tajparaszt ***** válasza:

Gáz.

Élőben kéne, nem?

2011. szept. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
80%
23 évesen ilyen életképtelen vagy?Ne haragudj,nem akarlak megbántani,de ez így nem jó ötlet.Gondold át ezt még egyszer!:)
2011. szept. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha elszakadsz a géptől máris közelebb érezhetnéd magadtól.
2011. szept. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes megpróbálni.
2011. szept. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
nemtom mit f@szoskodik itt mindenki.. képzelem nektek aztán mekkora rohadt nagy életetek van. 21. század van b@ssza meg. .. mindenki interneten ismerkedik
2011. szept. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
na végre egy normális ember:D köszi:P
2011. szept. 18. 22:53
 7/16 anonim ***** válasza:

Tehát egy normális ember interneten ismerkedik.:D

Büszke vagyok magamra,hogy én vagyok az egyik legnormálatlanabb...

2011. szept. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
facebookon gáz, oda nem pasizni járnak az emberek, emailban szerintem nyugodtan...bár ha a kiírásai alapján olyan tips, akkor fb-n is nyugodtan..
2011. szept. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ha egy suliba jártok, akkor miért nem mész oda hozzá ott??? Vagy már teljesen snassz valakivel az életben megismerkedni???
2011. szept. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Imádom ezt a 21.század meg modern világ dumát. Kifogás hogy legyetek tehetetlen hisztis marhák.

Meg a válaszaidból nálam felmerül a kérdés, hogy mi a lócitromnak írtad ki a kérdést, ha utána úgyis csak annak adsz igazat aki szerint okés a fészbúkos nőzés?

Válaszolhatnék a kérdésedre is, de... öcsém, te egy gyökér vagy emberedj meg és majd akkor beszélünk.

2011. szept. 19. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!