Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gáz rányomulni facebookon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz rányomulni facebookon, pontosabban emailben egy csajra?

Figyelt kérdés
Egy suliba jártunk, de én 23, ő 18, így nem ismerem. Facebook-on láttam először, halál pontosan az esetem, és oda vagyok érte, pont olyan lány, aki nekem kell. Semmi nem jelzi, hogy lenne pasija. Gáz így rányomulni, hogy írok neki egy emailt? Nem tudok más megoldást és nekem mindenképp Ő kell:D
2011. szept. 18. 22:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
gáz, hogy feltetted ezt a kérdést és gáz, hogy nem bírod a kritikát.
2011. szept. 19. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 lownoise ***** válasza:
A személyes találkozás lenne a legjobb ahol el mondhatnád mit érzel.De ha ez nem megoldható, vagy nagyon nem mersz vele így nyiltan beszélni, írj neki egy emailt vagy ha fb-n láttad akkor ott.
2011. szept. 19. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
a ferfiak eloben ismerkednek, a gyavak meg FB-n
2011. szept. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
sztem inkább szemtől szemben kéne.
2011. szept. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

A személyes találkozáson elmondott mit érzek-ről csak annyit, hogy kevés megszégyenítőbb dolog van, mint a csajok tipikus reakciója erre.


Ettől függetlenül persze, hogy jobb a személyes találkozó, de miért ne hívhatná el sétálni, vagy fagyizni e-mailben?

2011. szept. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Először inkább egy találkára hívd el :D
2011. szept. 20. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!