Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok szeretitek a gyúrós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szeretitek a gyúrós pasikat? Akik fél életüket a kondiban töltik és bunkók és nagydumásak?

Figyelt kérdés
Én úgy gondolom, hogy igen, mert a legszebb lányokat mind ilyenekkel látom.
2011. nov. 29. 20:03
1 2 3 4 5 6
 21/57 anonim ***** válasza:
nem hiszem hogy szeretnék! mivel tele a terem egyedülálló palikkal! a nagydumásokért odavannak, aláírom. viszont a kondis srácokért kevésbé.
2011. nov. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 anonim ***** válasza:
53%

GreenTea


Nagyon bírom amikor ilyeneket kiabálnak a nők, hogy: "sosem járnék egy gyúróssal" vagy "szerintem visszataszító aki olyan izmos".

Természetesen ugyanezek a nők és kövér és/vagy csúnya társaik hangoztatják azt is, hogy mennyire felszínesek a férfiak, mert mindig csak a női melleket, seggeket nézik.

Pedig mint tudjuk a belső értékek számítanak igazán.

Na ennél nagyobb öngól nem is kell kedves nethuszár névtelen hájas hölgyek :)

2011. nov. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 anonim ***** válasza:
61%

milyen láma kérdés!

mi az hogy gyúrós pasik? azokra gondolsz akik a fele életüket felteszik az egészségre, és a kurv.ajó kidolgozott testre? keményebb edzést nyomnak mint sok harcművész vagy küzdősportoló, és több fogalmuk is van egészséges táplálkozásról mint az átlag emberek 95%-a? mert ők nem gyúrnak, edzenek.

és ha ennyit adnak magukra, meg is érdemelnek jó nőket. a bunkóság és egyéb belső dolgokkal meg ne röhögtess, edzéstől függetlenek.

2011. nov. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/57 anonim ***** válasza:

Én szerencsére máshogy látom a dolgot(vagy csak olyan helyen lakok de mind1)Van egy nagyon szép barátnőm aki tényleg "fullos" én meg mondhatjuk csúnya,nem nagydumás vagyok és eddig életemben 2x voltam gyúrni akkor is csak próbaszerűen és mégis szeret és 2 éve nem hagyott el.Úgyhogy nem mind olyan.


18/f

2011. nov. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 anonim ***** válasza:

Green Tea

azt még hozzátehetnéd, hogy ha nem is írják le (mert önámítanak) de ezek egy része is jó testű férfiról álmodik, csak tudatosan elnyomja ezt..

2011. nov. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/57 anonim ***** válasza:

Kedves #23!

Amit írtál annak az első fele igaz.

Viszont az hogy az edzéstő független az nem igaz mert aki edz az erősebb lesz annál aki csak edzeget vagy nem edz.Ha ezektől erősebb lesz akkor felsőbbrendűnek érzi magát,ez a fejébe száll,bunkó lesz és a csajok erre buknak.

Természetesen itt is vannak kivételek de 100-ból max 1

Sajnos ez van.

2011. nov. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 anonim ***** válasza:
85%

a probléma azzal van, hogy szerinted a jó csajok így néznek ki:

[link]


szerintem meg ezek aids-es k*rvák.

igen, az ilyeneknek tényleg csak az számít, hogy legyen bmw-d.


ez egy jó csaj:

[link]

2011. nov. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 anonim ***** válasza:

Hadd mosolyogjak már... :D

Miért szeditek szét a Janit? Fáj az igazság? :)


Szerintem meg a csajok igenis szeretik az ilyen pasikat - már a barátnőim körében "végzett felmérésre" alapozván. Nem azt dumálják ki, hogy a Tibinek milyen jó nagy pocakja van, ésazmilyenédes. (És nem, nincs bajom a mackós kinézetű pasikkal sem, sőt.) A villamoson/buszon is ha felszáll egy ilyen srác, direkt szoktam figyelni a csajokat - hát nem ketten nézik meg. És nem hiszem, h azért, mert olyan visszataszító lenne...

Csakhátugye egy ilyen srác mellett azért "illik" kinézni valahogy - és az melós. A jó s.gget nem adják ingyen.

2011. nov. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 anonim ***** válasza:
Cyan. Én csinos vagyok, tettem érte eleget. Nekem nem jönnek be a mackós srácok. Nem azt mondom, hogy legyen izompacsirta, de ne legyen dagadt! Nem tudnám magamat elkézelni egy dagadt srácon lovagolva... Bocs, de ez van. Igenis számít a külső IS! De most tőlem lehet egy srác akármilyen helyes stb... de ha egy tajparaszt, akkor fel is út, le is út.
2011. nov. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ha Natalie Portman(amit linkeltél), átlagcsaj lenne, akkor is ő is a jóképű, bunkó, kigyúrt pasikra bukna. Sajnos az átlag szép nők is mind ilyenek. Még a szerény, aranyos szépek is csak a jó pasikra gerjednek.
2011. nov. 29. 22:48
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!