Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok szeretitek a gyúrós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szeretitek a gyúrós pasikat? Akik fél életüket a kondiban töltik és bunkók és nagydumásak?

Figyelt kérdés
Én úgy gondolom, hogy igen, mert a legszebb lányokat mind ilyenekkel látom.
2011. nov. 29. 20:03
1 2 3 4 5 6
 41/57 A kérdező kommentje:
Mélyen együttérzek veled kedves 56%-os. Én is nagyon el vagyok keseredve. Csendes és nem csúnya srác vagyok, de átnéznek rajtam.
2011. nov. 30. 00:23
 42/57 anonim ***** válasza:
ahogy ti is átnéztek a ronda lányokon, fogjátok már fel.
2011. nov. 30. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 oyeacch ***** válasza:
Kérdező, dől belőled az irigység, az ilyen durva általánosítás csak a mély lelki sérültségedet tükrözi. Gratulálok! :D
2011. nov. 30. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 anonim ***** válasza:
hát ágyba szívesen mennék velük...de nem biztos h járnék is egy kigyúrt pasival, kivéve ha mellé még intelligens is
2011. nov. 30. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 anonim ***** válasza:
teháát ha valaki izmos akkor legyen intelligens is, ha lesz.arja a testét, akkor nem baj ha hülye?
2011. nov. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 anonim ***** válasza:
Én kikérem magamnak nem sz*rnám le a kicsit ronda lányokat sem ha ismerkedni akar,mert ismerkedni vagy esélyt adni mindenkinek lehet,de a lányok nagyon kevés százaléka van ezzel így és aki mást állít az hazudik.
2011. nov. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 oyeacch ***** válasza:
Olyan értékrendje van itt pár embernek, komolyan mondom, kettéfosom magam. A való életben nem viszolyognak a jól kifejlesztett izomzatú srácoktól, de itt azért mutatni kell a f*szt a többiek előtt, mert a köcsöggyúrósok debil bunkó g*cik. Én az is vagyok, de én vagyok a kivétel, aki erősíti a szabályt! :D LOÁLLLL
2011. nov. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 anonim ***** válasza:
54%

oyeacch bármikor köcsög bunkóbb tudok lenni helyből, mint te nekifutásból. és én nem vagyok izmos csak jóképű.

és bármelyik bunkó testépítő elbújhat mellettem, mert ha akarom tudok úgy viselkedni hogy kisípolódik ahogy beszélek, élőben! :D

2011. nov. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 anonim ***** válasza:
Az izmosság nem magától jön, nem csak le kell menni érte a terembe és ráfeküdni a padra. Meg kell dolgozni érte, de rinyálni könnyebb. A csajok nem azért sz@rnak valakire mert nem izmos, hanem mert egy idióta balf@sz, csak egyszerűbb erre fogni.
2011. nov. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 anonim ***** válasza:

imádom, amikor Aczél bevédi a testépítőket :D


"Olyan értékrendje van itt pár embernek, komolyan mondom, kettéfosom magam. A való életben nem viszolyognak a jól kifejlesztett izomzatú srácoktól, de itt azért mutatni kell a f*szt a többiek előtt, mert a köcsöggyúrósok debil bunkó g*cik."


basszus, hányszor megfogalmaztam már valami ilyesmit magamban... :D

2011. nov. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!