Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok szeretitek a gyúrós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szeretitek a gyúrós pasikat? Akik fél életüket a kondiban töltik és bunkók és nagydumásak?

Figyelt kérdés
Én úgy gondolom, hogy igen, mert a legszebb lányokat mind ilyenekkel látom.
2011. nov. 29. 20:03
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:

Kedves #26 !

végül is igazad van. én nem építek testet, bár gyakorlásom és életfelfogásom miatt valóban erős vagyok, és mintaszerűen leírtad hogy mennyivel tisztában vagyok magam is a felsőbbrendűségemmel.

de, ezt nem éreztetem feltétlen másokkal. tehát még az igazán hü.lyékkel sem vagyok bunkó (legalábbis személyesen, fórumon azért ez nem így van..) illetve attól még hogy valaki gyengébb nálam még tisztelhetem más miatt. meg bevallom nem is olyan embereket keresek akik olyanok mint én és akkor őket nem kell lenéznem. persze ez csak én vagyok, de szerintem egy "normális" embernek nem száll a fejébe az hogy ő izmos, és lesz egy tahó ezért. tehát mint írtam, a felvetést jónak találom, de tapasztalat szerint nem ezt az összefüggést látom.

2011. nov. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 A kérdező kommentje:
Az a baj kedves 29. hozzászóló, hogy hiába mondod, hogy legyen akármilyen tajparaszt, akkor fel is le is út, csak hát ez nem így működik. A lányokat az már nem érdekli, hogy mennyire bunkó, tahó az a pasi, egyszerűen a szép arca, izmai úgy elvakítják, hogy a legfőbb dolgot már észre sem veszik, azt hogy milyen lekezelő, bunkó, összeférhetetlen stb. Egyszerűen kompromisszumot kötnek és inkább elfogadják a rossz mivoltát, mert jó pasi és jó vele a szex. Ez teljesen elvakítja szinte az összes lányt. Legyen az szép, ribanc, okos, duci, csúnya, átlagos, kedves stb. Minden nő ilyenkor elgyengül ha izmos a pasi, a belső a többséget hidegen hagyja. Tisztelet a kihalófélben lévő kivételnek.
2011. nov. 29. 22:53
 33/57 anonim ***** válasza:

Mert te nem csak a jó csajokra gerjedsz?

Azért, mert a belsője az ideálod, mondjuk, azért összejénnél vele? [link] Ő pl. sztem egy átlagos lány.

2011. nov. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 anonim ***** válasza:

Kérdező, abban pedig amit írsz szintén van ráció, de mondd azt, hogy te az előnytelen kinézetű nőkhöz vonzódsz.

az embert az egészség, a megnyerő külső és magabiztos kisugárzás vonzza, mert egy nő egy ilyen ember mellett érzi biztonságban magát, egy férfi pedig magabiztos nőt képzel maga mellé. ezek ilyen mélyen gyökerező dolgok lehetnek, ezért működnek gyakorlatilag mindenkiben. és tulajdonképpen nincs is ezzel probléma, mert ez az ember léttel együtt jár.

2011. nov. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 A kérdező kommentje:
Ez egy tök szép lány, simán összejönnék vele ha átlag csaj lenne. Csak a lányok nem ilyenek. Ő is ilyen Robert Pattinsonokkal jönne csak össze, mert minden lány ilyen.
2011. nov. 29. 22:55
 36/57 anonim ***** válasza:
Fogd már fel, hogy hiába ez a véleményed, ez akkor sem így van, gyakran látok átlagos csajokat jópasival, jócsajt átlagos pasival, átlagos csaj átlagos pasival is.... Felesleges ezen vitatkozni, mert úgysem változtat semmin és mindenkinek megvan a saját véleménye, amit a másik véleményen lévő nem fog megváltoztatni. Pont.
2011. nov. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 anonim ***** válasza:

szerintem nagyon általánosítasz.

ha nem vagy egy megálmodott férfi ideál, még akkor is simán lehet esélyed jó nőknél. minden barátomnak van/volt csinos barátnője, és nem igaz hogy mind görög istenek vagyunk. viszont mindegyikünknek vannak különleges tulajdonságai..

az meg hogy jó valakivel a szex, nem izom kérdése, és szerintem teljesen elvárható dolog. hát mi legyen még jó, ha nem az együttlét? az azért fontos. vagy nem árt ha fontos.

2011. nov. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 anonim ***** válasza:
85%

kérdező, direkt linkeltem natalie portmant, nem akartam közeli ismerőst. vagy akár magamat.

sok nagyon szép lányt ismerek, és én is az vagyok.

több mint három éve vagyok együtt a párommal, aki kifejezetten vékony. és még csak nem is gazdag.


nem a hajógyáriról kéne részeg 16 éves diszkós cigány r*bancokat összeszedni, hanem érett, művelt lányokkal kéne ismerkedni.

2011. nov. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 anonim ***** válasza:
0%

Én megértelek kérdező!


Sajnos magam is hiába próbálkoztam eddig lányoknál igazából egyik sem vonzódott hozzám vagy adott volna egyáltalán esélyt az ismerkedésre.


Meg is mondom miért: mert egy alacsony, vékony, átlagos arcú fiú vagyok, akinek nagydumája sincsen csak egy átkozottul nagy szíve, ami jó pár éve fáj már, mert egy lánynak sem kell, aki nekem tetszett.

2011. nov. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 anonim ***** válasza:

"mert egy lánynak sem kell, aki nekem tetszett."


erről van szó, ugyanazt csinálod azokkal a lányokkal akik nem tetszenek neked, mint azok a lányok veled, akiknek te nem tetszel.


játszod itt a mártírt.

2011. nov. 30. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!