Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pénzes pasi egyenlő tökéletes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pénzes pasi egyenlő tökéletes párkapcsolat?

Figyelt kérdés
Aki havi százezreket költ a barátnőjére még 2011-ben is.
2011. nov. 17. 19:36
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Igen igen.. pontosan, otthon kockulok a temetések között. És közben ősi voodoo-átkokat szórok minden lányra, nőre meg párokra akiknek összejött.


ÉS MOST RÁD IS .. EIM-TUK-HÁEI DJUZSMD -DIU

2011. nov. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Saját magatokat csapjátok be azzal, hogy azt hiszitek nem tudtok nőt szerezni, nem az a baj, hogy nem vagytok elég bátrak menők, vagy pénzesek, hanem ahelyett hogy akár 0,0000001% ot is adnátok magatoknak ami egyértelműen nem reális szám, hisz ha megszólítasz egy normális lányt nem azt mondja, hogy hol a PÉNZ az, SÁRM, A BMW, egyebek, hanem mondja hogy "Szia, Niki vagyok" csak ti meg sem próbáljátok, olyan szerencsétlenek vagyok!


És ilyenkor kialakulnak az ilyen képek, hogy a nőknek túl nagyok az elvárásaik, meg csak a pénzes pacákok kellenek nekik, közben az a baj, hogy nem az első lépést nem meritek megtenni, HANEM a NULLADIKAT MEGPRÓBÁLNI!

2011. nov. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Bah,bah.. gondolom van rá esély, elméletben. Gyakorlatilag meg most mit mondjak, elég rosszul jött össze hogy itt elhunytak apukám, meg egyesek, már kedvem nincs.


Meg hát az én témaköröm hülyeségekben merül ki meg abban hogy hiányoznak akik meghaltak. 1-2-szer próbálkoztam nem vittem túlzásba ok, meg voltam önkéntes munkán, a csapat 3 lányból állt rajtam kívül, velük jól eldumálgattam, de hát ők 41-> én meg 24. Meg gyerek, férj minden.


Azt belátom hogy nincs baj a lányokkal, csak szar érezni hogy milyen béna vagyok. Egyébként most közmunkán ahol összefutottam egy sráccal aki elvileg igazoltan labilis-természetű, dumálgattunk, sok trauma érte. És bennem is van azért harag bőven, ezt nem lehet normál ésszel kibírni. Basszus suliban meghalt apukám egy r*hadt sajnálom nem volt. Szóval lehet nem épp ilyen gondolatokkal a fejemben kéne barátnőt keresni. Na függetlenül ettől meg, dumálok csajokkal ha valamiért úgy alakul, nem direkt cseszem el az esélyeim de hát ha egyszerűen senki se érdeklődik akkor mit tudok csinálni.

2011. nov. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

sajnalom, h meghalt apukád.. először ezt kellene valahogy feldolgoznod, és nem kell most ilyen allapotban baratnod keresned.. azt is jó ötletnek tartom, h elmenj pszichológushoz, nekem is nagyon sokat segitettek :) puszta beszélgetésekkel.. ja, és kimélj meg a " nem vok bolond, nem kell orvos " mondatoktol, mert a pszichológus meg a pszichiater az 2 kulon dolog.. ha ugy tetszik, ég és föld :)



a másik válaszolónak pedig üzenem, h addig, amig igy vélekedsz a szebbik nemről, ne is álmodj róla, h lesz vkid.. de nem is érdemled meg ilyen felfogással.

2011. nov. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!