Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pénzes pasi egyenlő tökéletes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pénzes pasi egyenlő tökéletes párkapcsolat?

Figyelt kérdés
Aki havi százezreket költ a barátnőjére még 2011-ben is.
2011. nov. 17. 19:36
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Csajok bizti odadobbak vele, meg még elnézőbbek is...
2011. nov. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Nem, nyavalygós kérdés egyenlő nyavalygós válaszok.
2011. nov. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Közel sem, egy sekélyes kapcsolatban mérvadó, a szerelemhez köze nincs!
2011. nov. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:
ááááá:) Nekem volt nagyon gazdag pasim. 1 hónapig bírtam mellette.
2011. nov. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
attól, hogy van pénze nem feltétlenül jó vele, lehet bunkó, buta. nekem voltak gazdag barátaim, de egyikkel sem tartott sokáig.aki most van az nem gazdag, de még is vele a legjobb.
2011. nov. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
nem feltétlenül, de mondjuk ha már együtt élnek és nem kell azon aggódni,hogy be kell fizetni a számlákat stb..az azért gondolom megnyugtató, és nem lesz belőle veszekedés :D
2011. nov. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Miért lenne?Komolyan,honnan szedik ezt a hülyeséget a fiúk?Rendben,bizonyára vannak nők akik csak a pénzre mennek..De azért nem hinném,hogy ők vannak többségben..Anyagilag én pl sokkal jobban állok mint a barátom.Viszont ha gazdag lenne se érdekelne a pénze,nem akarnám,hogy költsön rám!Nem is a pénzért lennék vele!

20l

2011. nov. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Én gazdag sráccal járok, de nem szeretem azért jobban, mert gazdag, hanem mert minden pillanatban figyel rám, és érezteti hogy szeret :)

Gazdag srácok elég nagy része hatalmas bunkó amúgy, akik azt hiszik, hogy csupán pénz miatt elkéne miattuk ájulni.

2011. nov. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

na tessék utolsó leírta amit gondoltam. Szóval igen. Vegyük alapesetként hogy minden jellemző egyenlő. Önmagában a sok pénz nem probléma, ha a csávó egy ****** *** akkor az a probléma nem a sok pénz. DE az is fix hogy minden kép lesz valami csaj akinek bejössz, némely lány szó szerint megörül a pénzért.


Volt egy öreg csávó, és egy fiatal csajjal járt? vagy valami ilyesmi, aztán a lány tudomására jutott hogy szakítani akar vele, erre holt részegre itta magát, majd később megtámadta az öreget, a húsig karmolt harapott minden. Amennyire emlékszem a pasas meg is halt, a csaj meg szart se ért az egésszel mert börtönbe került és a pénzt úgyse örökölte volna még ha amúgy is meghal a csávó.


Sajnos nem találom a cikket de kerestem egy hasonlót [link]


Szóval tegyük fel hogy itt mondja 500 lány hogy nem. És akkor? Van még 3265236.

2011. nov. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
elmondom én neked, h ez h van.. ugye, nalatok is az van, h modell csajokkal járnátok, meg d.gnátok őket, az átlag lányok meg hmm.. jók lesznek feleségnek.. meg kölyköket szülni.. na most, nálunk is igy van, a pénzes pasik jó időtöltést jelentenek számunkra, de mégiscsak egy átlagpasihoz mennénk hozzá feleségül :) csak h egyenlőek legyenek az arányok :)
2011. nov. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!