Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit szeretne tőlem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szeretne tőlem?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akit már picit régebbről ismerek, ilyen köszönőviszony volt korábban, aztán jött a szeptember, és egyben a suliba járás busszal.A buszon köszöntünk, de teljesen máshol ültünk le, láttam hogy néz néha, de lehet csak beképzeltem:D Aztán egyik nap írt az egyik közösségi portálon egy üzenetet, hogy nem lát mostanában buszon, és hogy hogy vagyok. Ezután visszaírtam, mivel tetszik a fiú nagyon, és így levelezgettünk, aztán mikor mindketten fent voltunk, akkor rám írt 'priviben'. Onnantól indult a nagyon sok beszélgetés, elkérte msn címem, aztán ott beszélgettünk sokáig, majd mondta, hogy csinos is vagyok, meg szép is stb. Aztán elhívott hogy akkor menjünk reggelente busszal, amikor azzal megyek. Ezután jött hogy napi szinten kamozás, mikrofonozás, és végül elhívott mekizni, sétálni, városozni, néhány közös progi még. Már előre megbeszéltünk találkozásokat..mindig keres, meg rögtön ír nekem, de viszont nem tudom akármilyen hihetetlen még se hogy mit akar.Így leírva lehet hülyének néztek, hogy nem tudom, de tényleg. Próbált közeledni, pl magához húzott de csak így a vállam karolta át, meg ilyesmi. Nagyon jól kijövünk, már bemutatott barátainak is párnak...de még se akar haladni úgy érzem:( Nem akarom elrontani azzal, hogy rákérdezek, hogy mit akar, de így meg nekem rossz, hogy kétségek közt vagyok. Ha azt mondaná, hogy legyünk barátok, persze elfogadnám női büszkeségből, de egyébként többet szeretnék részemről. Hogy tudjam meg, hogy mit szeretne tőlem? Köszönöm! L/18
2011. nov. 17. 16:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát akkor közeledj felé te. Ha megálljt mond, kiderül, hányadán álltok.
2011. nov. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
- hát szintem többet akar mint barátság :) ... tapasztalatból 23f
2011. nov. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nincs más mód.Leülsz vele,őszintén beszélni.Kérdezd meg,hogy hányadán álltok,ha bízol benne,akkor elmondhatod,hogy mit érzel,vagy nyugodtan célozhatsz rá.Jól csinálta a srác,de most már ideje lenne megkérdeznie,hogy akarsz-e vele járni.:DSzóval egy picit add alá a lovat,bátorítsd.Sokan pont a cél előtt torpannak meg,nagy hiba.22/F
2011. nov. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
bocs * szerintem
2011. nov. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:) Hát annyira sajna nem vagyok bátor, meg nem is szeretnék, hogy én megmondjam hogy tetszik, persze próbálok jelezni meg nem tudom, de szerintem le lehetett már venni a részemről. Én úgy érzem járni szeretnék vele, de még persze találkozások előtte, csak igazából tényleg annyi a bajom, hogy nem tudom, hogy barátilag, vagy többként közelít felém. Ha megtudnám hogy nem barátként, hanem több, akkor se akarnám, hogy na akkor rögtön járunk, hanem akkor jöhetne a rendes 'csókos' randi...Szerelmes még soha nem voltam, pedig volt egy pár barátom, de így ennyire még nem tetszett fiú külső meg belsőre se ennyi ismeretség után.Teljesen ideálom...:)
2011. nov. 17. 16:16
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor egy egyszerű módszer a gyávábbaknak:öleld meg többször,legyen minél több fizikai kontaktus,ez majd közelebb hoz titeket!22/F
2011. nov. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!