Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mik azok a jelek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik azok a jelek egy olyan férfinél, akinek van barátnője, amik biztosan jelzik, h tőlem is szeretne valamit?

Figyelt kérdés
Honnan tudhatom, h nem csak a barátjaként néz rám, hanem próbál közel kerülni hozzám, mert én tetszem neki?
2011. márc. 11. 01:20
 1/4 anonim ***** válasza:
45%
Amikor beszélget veled és nem a szemedbe néz, hanem a melleidet bámulja
2011. márc. 11. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%
"Szia.Én...nem csak barátként tekintek rád...próbálok közel kerülni hozzád,mert nagyon tetszel.Dugunk?" ez...a legbiztosabb.
2011. márc. 11. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Jelzések nincsenek, csak akkor ha mondja. Én is nézem más lány mellét, akarok is tőlük valamit, de csak elméletben.

Mivel van barátnőm, gyakorlatban nem tenném meg. 24f

2011. márc. 11. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ha mondjuk egy titkos talira hívna, hogy "ne mondjuk el senkinek", akkor biztos, hogy épp akarja csalni a barátnőjét, és téged akar
2011. márc. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!