Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk titeket már hányszor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk titeket már hányszor utasítottak vissza lányok szórakozóhelyeken, bulikban?

Figyelt kérdés
Olyanok válaszoljanak, akiket már utasítottak vissza lányok. Olyanokra nem vagyok kíváncsi akik nagy macsók és sok lányt megkaphatnak vagy csak hencegnek. Komoly választ szeretnék. A másik meg az lenne, hogyan viselitek a visszautasításokat, újra és újra felkeltek a padlóról és újra próbálkoztok?
2011. nov. 11. 22:22
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Érdeklődni alapból nem fog. A lányok többsége szótlan és azt várja el, hogy szórakoztassuk őket, beszéltessük őket. Ha te ne beszélteted, akkor ő nem fog kérdezgetni rólad. Alapból nem is nagyon fog kérdezgetni, mert az már jelzés lenne, hogy akar téged, ők meg olyanok, hogy nem adnak ilyen jeleket, mert pont az ellenkezőjét akarják, hogy mi fiúk jól megdolgozzunk értük. Hogy elérhetetlennek tűnjenek. Ezt éreztetik egy fival, szval nekünk kell őket faggatnunk. Majdnem minden lány így működik.
2011. nov. 11. 22:56
 12/16 anonim ***** válasza:
Akit nem utasítottka vissza az nem próbálkozott , de egyébként nem viselem nehezen gyorsan túl lehet lenni rajta , ha ott vannak a haverok meg minden .... 19/F
2011. nov. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

"A lányok többsége szótlan és azt várja el, hogy szórakoztassuk őket, beszéltessük őket."


Tudom. De akármibe is kezdek, látom rajtuk, hogy inkább lennének bárhol máshol, alig várják, hogy szabaduljanak. Nincs érzékem hozzá, na... meg ennyi idő után már az önbizalmam is eléggé nullán van.

2011. nov. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Szórakozóhelyen ritkán ismerkedek, de ha mégis, mindig visszautasítanak (mondjuk máshol is).
2011. nov. 12. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs, nem számoltam, valószínűleg több tucatszor. Inkább a sikeres "vadászatokat" tartottam számon, de már azt se nagyon :D
2011. nov. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Uccsó vagyok, még annyit hozzátennék, hogy szerintem túl komolyan veszed ezt a szórakozóhelyi ismerkedést. Persze nem esik jól az embernek, ha a kiszemelt csaj lepattintja, de ezeket annak kell elkönyvelni, ami : egyszerűen nem jöttél be neki, és kész, nem katasztrófa. Nincs olyan ember a földön, aki minden neki szimpatikus csajnak bejönne, így a kudarc gyakorlatilag elkerülhetetlen. Tök mindegy, hogy mekkora macsó vagy, vagy csak egy teljesen átlagos forma.
2011. nov. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!