Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk titeket már hányszor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk titeket már hányszor utasítottak vissza lányok szórakozóhelyeken, bulikban?

Figyelt kérdés
Olyanok válaszoljanak, akiket már utasítottak vissza lányok. Olyanokra nem vagyok kíváncsi akik nagy macsók és sok lányt megkaphatnak vagy csak hencegnek. Komoly választ szeretnék. A másik meg az lenne, hogyan viselitek a visszautasításokat, újra és újra felkeltek a padlóról és újra próbálkoztok?
2011. nov. 11. 22:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
47%

Soha nem ismerkedtem szórakozóhelyen. Volt egy pár visszautasításom, de nem omlottam össze emiatt. Ha nem, hát nem...

Egy lánynál csak egyszer próbálkozom, ha nemet mond, akkor hagyom, de azért rosszul esik, eddig kb 50% az arányom.

2011. nov. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
De csak olyanokra startolsz akinél reális esélyed van és esetleg vissza is jelez? Az 50% meg igencsak jó arány. Az minden 2. lány, az egy jóképű pasinak is a becsületére válna.
2011. nov. 11. 22:27
 3/16 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy össze kéne esnem, ha nem tetszem egy lánynak. Ez ízlés kérdése. Nem, hát nem.

Megyek tovább, keresek egy újat, és ha úgy látom, hogy minimális esélyem lehet nála (azért erre vannak jelek), akkor bepróbálkozom. Mondjuk nem nyomulok olyan bunkón, nem megyek egyből szoknya alá.


Szóval ha nem, akkor nem. El kell fogadni, tovább kell állni.

2011. nov. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Senki nem utasított még vissza, de még nem is próbálkoztam:D 18F
2011. nov. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Igen, próbálok reálisan dönteni, de néha bepróbálok nagyobb falatokat is. Nem vagyok macsó, átlagos testalkatom van, a barátaim szerint a beszélőkém miatt ismerkedek könnyen.
2011. nov. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én egyáltalán nem szoktam próbálkozni, mivel soha nem találkoztam még olyan lánnyal akinek úgy éreztem volna, hogy bejönnék. Meg egyébként is, gondolom azokat a lányokat akik tetszenének, így elég sokan megkörnyékezik, van miből válogatniuk, minek zaklassam még én is őket? (26/f)
2011. nov. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Mik azok a jelek? Mert ezek a mai lányok nem nagyon mosolyognak vissza akkor sem, ha rájuk mosolygunk. Sőt egyenesen bunkónak tartanak emiatt a legtöbben. Szinte sosem adnak jelet, rá sem néznek az emberre.
2011. nov. 11. 22:38
 8/16 A kérdező kommentje:
Úgy érezted volna, hogy bejönnél? Ha oda sem mész hozzá, akkor sosem tudod, hogy bejönnél neki. Én is sokszor voltam úgy, hogy sosem egy lány rám sem nézett egy pillanatra sem, de ha odamentem megeredt a nyelvük és megnyíltak.
2011. nov. 11. 22:39
 9/16 anonim ***** válasza:

"Hogy érezted volna, hogy bejönnél? Ha oda sem mész hozzá, akkor sosem tudod..."


26/f vagyok. Bulizni nem szoktam járni, nem az én világom, de ha beszélek egy lánnyal soha nem érzem hogy olyan jeleket küldene, érdeklődne, megeredne a nyelve. A külsőm és a személyiségem lapján ezt tökéletesen megértem, nem is hibáztatom őket érte.

2011. nov. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Azért tartózkodóak a csajok, mert boldog boldogtalan is leszólogatja őket, és ahoz h megállapíthassák h megbíthatnak e valakiben picit több idő kell. Olyan védelem fajta dolog az egész. Az első lepattintást ne számold! Csak a másodikat, ha másodjára is lepattint ugyanaz a személy. De vannak csajok akik szeretik ha egy pasi harcol értük. Ezzel derítik ki, hogy tényleg őt akarja a srác, nem pedig csak gyorsan sexhez jutni.

Azt tanácsolom lazán ismerkedj velük, mintha csak haverkodnál velük, persze flörtölhetsz is, meg had lássák h el vagy tőlük ájulva.

2011. nov. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!