Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Igaz az hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Igaz az hogy az ellentétek vonzzák egymást? Érdemes lenne megkockáztatnom vele egy járást, még akkor is ha eddig neki a csajok csak trófeának kellettek?

Figyelt kérdés
Van egy srác a suliban 18 éves és nagyon jól néz ki, izmos, kékszemű, breakel, focizik, és minden lány imádja, a suli fekete báránya...nem tudtam mit esznek rajta a csajok engem hidegen hagyott, mindaddig míg el nem kezdett hozzám járni órákra,én korepetálom, mert jó tanuló vagyok és ezeken az órákon folyton bókol és kedves velem és azt hiszem beleszerettem, de nem tudom mi legyen... megcsókolt és azt mondja h járni akar velem... de mit tegyek? teljesen különbözünk...
2009. máj. 2. 21:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
szija,most találtam rá a kérdésre a keresőben (: megtudod írni hogy végülis mi lett? nagyon kíváncsi vagyok :D
2010. febr. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
összejöttünk, nagyon érzelmes kapcsolat volt, sok közös élmény meg minden, igazán filmbeillő jelenetekkel xD nagyon sokáig voltunk együtt, aztán szerelmet vallott irtó romantikusan és sokáig nem mondtam ki neki, hogy szeretem, meg, hogy bízom benne, de egy nap mégis, másnap teljesen váratlanul egyik pillanatról a másikra szakított velem....
2011. jan. 8. 18:53
 13/13 anonim válasza:
és nem derült ki, hogy miért szakított?megérte?
2011. aug. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!