Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az ellentétek tényleg vonzzák...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ellentétek tényleg vonzzák egymást?

Figyelt kérdés
Egy kapcsolatban melyik a jobb, ha a párom teljesen ugyanolyan mint én vagy ha vannak különbségek. Természetesen személyiségbeli nem vágybeli.
2011. jún. 28. 12:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez az ellentétek vonzzák egymást szerintem egy jó mentő mondat arra, amikor két teljesen más ember szeret egymásba. Tény, hogy azok akik személyiségben megegyeznek, kevesebbet vitáznak, mert megvan az egyetértés, de két ellentét is el tud lenni. Ez a mondat csak úgy fenn maradt, és jól el lehet sütni ilyen párkapcsolatokban.., hogy melyik lesz hosszútávúbb? Az szerintem véletlenszerű, mert nem ezeken alapulnak ezek a nagy szerelmi dolgok:)

xoxo

2011. jún. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Rendesfiú/19 ***** válasza:
100%
Ahogy az első mondja. Teljesen egyetértek vele.
2011. jún. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a legjobb, ha a lényegesebb dolgokban hasonlóak a párok, mert így jól kijönnek, van téma stb. Ha nagyon különböznek, abból megs ok vita is származhat, tehát lehet, hogy hosszútávon nem működne a kapcsolat, együttélésnél pl. De persze minden alól vannak kivételek, megcáfoló példák, de én maradok annál, hogy inkább hasonlóak legyenek:)



18/F

2011. jún. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sztem tök mind1, hogy nagyon hasonlít, vagy nagyon különbözik egymástól 2 ember, mind2 féleképpen kialakulhat szerelem, és tartós kapcsolat.
2011. jún. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jobb, ha hasonlítotok. Főleg, ha valami szélsőséges dologról van szó, legyen az szakma, mániákus hobbi, habitus. Nem mondom, hogy probléma egy kapcsolatban ha szögegyenest mások vagytok, csak gyümölcsözőbb egy olyan, ahol vannak hasonlóságok :)
2011. jún. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Néhány dologban fontos az egyet értés. Hosszú távon. Lényeges különbség lehet hogy az egyik fél hűséges a másik meg nem:D Ez sok vitát szülhet és nem feltétlenül lesz tartós a kapcsolat.:D A szerelem lehetséges két teljesen különböző felfogású ember között, persze, miért ne. Hiszen nem ezen múlik a szerelem. Hanem pusztán kémia, a hormonok játéka:) De számolni kell vele hogy ez elmúlik előbb-utóbb, na akkor kezdenek el nagyobb hangsúlyt kapni a felfogásbeli dolgok.
2011. jún. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
génszerkezettől függ a kémiai vonzódás, de például én meg a barátom nagyon hasonló gondolkodásuak vagyunk, de csak mer arra tanítottak minket mégis nagyon vonzódunk egymáshoz. Amúgy ezt MHC-nek hívják, kémiai folyamat, és illatban érzékeljük egymást, és ez benne van egy csomó romantikus könyvben is :D
2011. jún. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, és amúgy ez csak a vonzódás, de lehetsz szerelmes egy hasonló génszerkezetű emberkébe is nyugodtan :)
2011. jún. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!