Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az ellentétek vonzzák egymást?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ellentétek vonzzák egymást?

Figyelt kérdés
Milyen tapasztalatotok van azokról a párokról, akik teljesen más vérmérsékletűek? Egy srác bevallottam nekem, hogy régóta szeret. Azonban eléggé kicsapongó életet él, sokat szív, szeret sokat dumálni társaságban, eléggé odarakja magát. Ennek ellenére nem halmozza a csajokat, most több ideje egyedül van. Az előző barátnője egy csöndesebb csajszi volt, több évig voltak együtt. Én hasonlóan visszafogottabb vagyok, de azért engem se kell félteni, ha szórakozásról van szó, de nem vagyok középpontba kerülős, egyáltalán. Halk szavú vagyok, és inkább szemlélődő. Bár ha valakit több ideje ismerek, akkor elvileg elég jó a dumám. Ennek tetejébe 2 évvel idősebb is nála. Félek belemenni, mert nem tudom ő hogyan értelmezi a párkapcsolatot, ilyen személyiséggel, bár az előző kapcsolata kicsit biztató tudatú. Miért választanak az ilyen srácok, ilyen csajokat?
2011. jan. 23. 13:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Senki sem szereti a nagydumás csajokat, akiknek csak a smink és a kiöltözés a fontos, illetve az egójuk az egekben cikázik..Az ilyenek csak nagyon idegesítőek és senki nem akar a társaságukban lenni. Személy szerint én is szeretem a csöndes lányokat... felém nyitott, másokhoz csöndesebb :) Az ilyen lányokat kihívás megszerezni, de ha egyszer sikerül, akkor nagyon jó érzés úgy velük lenni, hogy a lány nyitottan beszél és beszél és beszél és a hangját hallgatni és közben arra gondolni, hogy ez a csöndes, zárkózott lány ennyire bízik bennem és kinyílik előttem.. Nekem ez a véleményem, attól függetlenül, hogy eléggé fiatal vagyok, de remélem hasznos választ adtam.. :D F/14
2011. jan. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja és szerintem nyugodtan próbáld meg vele, ha látod benne azt a dolgot, amiért érdemes megbíznod benne, esetleg kinyílnod.. ^^ első vtam
2011. jan. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ez aranyos válasz volt, fiatal korod ellenére eléggé éretten látod. :) Azt hiszem, én is valami ilyesmire gondolok. Csak a helyzetben nehezebb objektíven látni ezt, és sok a kétség..
2011. jan. 23. 13:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Viszont, ha meg sem próbálod vele, nem tudhatod, hogy mit veszíthetsz.. :) Amíg ki nem próbálod, addig ne legyél semmiben sem biztos, mert lehet, hogy most éppen a te megérzésed a rossz és jó lenne vele.. De ez a döntés már csak rajtad múlik, de szerintem veszíteni nem veszíthetsz, maximum csak nyerhetsz, amiért viszont érdemes akkor megpróbálni. :)
2011. jan. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak h az én példámat hozzam fel, engem mindenki úgy ismer h nagy dumás, lelőhetetlen srác, aki szeret bulikban pörögni, nem ritkán többet iszik a kelleténél, szeret beszólogatni annak aki hagyja magát vagy megérdemli vmiért, és erősen kötődök a hip-hop szubkultúrához, ezért elég tágnak tartom az átlaghoz hasonlítva a szókincsemet, de nem ritkán használok trágár kifejezéseket is. (nem, nem ez alatt értem a tág szókincset) Ehhez képest a bnőm egy goth metálos, aki nem igazán szeret bulikba járni, ritkán iszik, és elég visszafogott ha társaságban van amíg meg nem képes nyílni. Úgy gondolom elég gyökeres ellentétei vagyunk egymásnak, ehhez képest életem legharmonikusabb kapcsolatának érzem ezt a mostanit. A látszólag rengeteg ellentét mögött kiderült h sok közös is akad bennünk, így aztán nincsenek vitáink, mert gyakran egyetértünk sok témában, más esetben pedig annyira kiegészítjük egymást az ellentétes gondolkodásunkkal ami a legjobb végeredményt hozza ki a helyzetekből. A helyedben belevágnék ha vonzalmat érzel iránta, hátha neked is szerencséd lesz. ;)
2011. jan. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!