Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire igaz "Az ellentétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire igaz "Az ellentétek vonzák egymást" mondás?

Figyelt kérdés
Itt belsőre gondolok nem külsőre.
2009. márc. 26. 18:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hat ram nem igazan.... en pl.porgos vagyok, nem birom a lassu pasikat. eleinte volt h vonzott a kihivas h "feldobjam" oket, de par het alatt rajottem h nem lehet oket felturbozni es azzal meg is untam. eleinte izgalmas, de hosszu tavon sok veszekedest eredmenyez. persze ha az illetok elvezik a vitakat es h az elet masik oldalat is latjak, elvezik az allandoan kihivasokat,akkor hajra. en szemely szerint sokkal jobban erzem magam a hozzam hasonlokkal vagy akik "megolyanabbak" mint en, mert ok megjobban peldat mutatnak illetve megjobban lehet veluk porogni.
2009. márc. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem rövid távon nagyon, mert az vonz a másikban amit ő tud és én nem, mert az olyan izgalmas. Nálam legalábbis...Hosszú távon a sok ellentét vagy elsodor egymástól, vagy jó sok komprumisszum árán, összekovácsolódtok.
2009. márc. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az attól függ. Temperamentum terén néha működhet, bár nyilván kell hozzá türelem, megértés, figyelem, stb. . Viszont érdeklődési kör tekintetében már kevésbé, gondolkodásmód terén pedig egyáltalán és abszolúte nem.
2009. márc. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Egy darabig esetleg.Persze,talán lehet kivétel,de én nem hiszek ebben,mert előbb-utóbb előjöhetnek azok a bizonyos ellentétek.Abból,meg lehetnek problémák idővel(egymás nem megértése,viták stb.)
2009. márc. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
rövid távon tényleg nagyon izgi, meg buli, de utána nagyon rossz lesz. Viszont az se jó ha teljesen egyformák vagytok. Legalább olyan idegesítő hosszútávon. Ha rövid távra szeretnél valakit akkor nagyon igaz, egyéb esetben nem mindíg.
2009. márc. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
66%
sztem sajnos egyáltalán nem:S nekem most lett vége egy majdnem 11 hónapos kapcsolatnak s sajnos nagyon ellentétek voltunk belsőre..:S először jó,de utána borzalmas..:S semmiben sem egyeztünk.... és sajnos eléggé eltávolodtunk.. neki nincsenek céljai azt várja majd amit az élet dob, nekem viszont vannak egyetem, diploma és egyéb... nem tudtunk egyezni semm..:S szóval sztem nem:(
2009. márc. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem sem igaz, esetleg ahogy fentebb írták, rövid távon esetleg. Hosszú távon ez mindig vitákat szül, ami pedig a kapcsolatok egyik legnagyobb bomlasztója.
2009. márc. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem nagyon is igaz! :D

Van egy "menő csávóka" - rosszfiú - aki nagy mértékben cigizk, alkoholizál, és lehethogy még a drogot is kipróbálta 16 évesen. Káromkodik, köpköd, bunkó, udvariatlan, nagyon nagy az egoja, nagy a szája.

Én visszahúzódó, csendes, "jókislány" vagyok.

Nekem nagyon bejön, mégha tudom is, hogy egy ilyen "menő csávó"... :D És azt mondják, hogy én is bejövök neki.(:

2009. márc. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nos ez bizonyított, a piros mégnes vonza a kéket, vagyis a negatív a pozitivat:), egyébként van benne valami, egy kapcsolatban az se jó ha túlságosan is klönböztök de az se ha nagyon egyeztek, mindkét esetben unalmas lesz a kapcsolat
2009. márc. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha a hülsöt nézzük csak akkor biztos,hogy 80 %ban hogy az ellentétek vonzák egymást.De a belsöre értve nehéz megmondani.Idövel kiderül hogy összeillik 1 pár vagy sem.
2009. márc. 27. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!