Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az ellentétek vonzzák egymást?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ellentétek vonzzák egymást?

Figyelt kérdés
fekete pasik a szőkéket szeretik jobban vagy ....ez hülyeség?
2008. szept. 11. 14:04
 1/10 A kérdező kommentje:
meg a kék szeműeknek izgalmasabb egy barna szemű..?
2008. szept. 11. 14:04
 2/10 anonim ***** válasza:
5%

XD hát ez nekem magas 1 kérdés:P tulképp mi is lenne a lényege? am az ellentét nem ott kezdődik hogy nigger pasi szőke nő XD nem azért de az ellentétek vonzzák 1mást szöveg nem kinézetre értendő XD :P

szal ja ahogy feltetted abba a formába hülyeség:P

2008. szept. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hát, szerintem nem lehet ebben felállítani egy általános igazságot. Az mondjuk tény, hogy azoknak, akikkel sokáig voltam együtt kék vagy zökd szeme volt, én pedig barna szemű vagyok.

De ettől függetlenül volt barna szemű pasim is, úgyhogy nem az alapján válogatok, hogy kinek milyen színű a szeme vagy a haja.

2008. szept. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nekem fekete szemem van, és legelőször mindig a pasinak a szemét nézem meg. imádom a kék-zöld-szürke szemű pasikat! egy barátom volt eddig, akinek világosbarna szeme volt...de nem is ő volt az igazi:) barna hajam van, és általában vagy a fekete hajú pasik, vagy a szőkék találnak meg. a szőkéknek nagyobb az aránya:Dés én is ezekre bukok:Pszerintem általában így van, de persze vannak kivételek.
2008. szept. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Rám igaz a mondás,de nem a külsőségeket illetően. Hanem a belső tulajdonságokat :) Én elég csendes vagyok és kissé félénk, nem egy nagy dumás, viszont pasiban a dumálós,magabiztos, vicces egyéneket szeretem :)
2008. szept. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
egyébként ha ugyanolyan 2ember,akkor nagyon ütik egymást..én kötekedős vagyok,a barátom is az..sőt a hisztiben is nyerő párost alkotunk..olyan viták voltak már nálunk h ne tudd meg...
2008. szept. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Lehet hogy van ilyen de ez nem mindenkinél igaz.Én sötétbarna hajú nagyonsötét barna szemű lány vagyok és hát nekem szintén a barna hajú barna szemű esetleg kék szemű pasik jönnek be.Mindenkinél ez változó.
2008. szept. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én barna szemű,hajú lány vok,a barátom világos barna hajú(majdnem szőke)és kékszemű,a belsőnk az hasonló,ugyanaz mint amit már írt vki.Nagyon hiszitisek vagyunk,érzékenyek,félénkek.De ennek ellenére imádjuk egymást,voltak már nagyobb viták de hol nincsenek?
2008. szept. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az ellentétek vonzása egy elég régi és nagyrészt igaz dolog. De abban az aspektusban, ahogy kérdezed iszonyat marhaság.

A nők általában az olyan férfiakra buknak, mint az apjuk. Ugyanis mindenki abból indul ki, h ő tökéletes, és egy olyan génállomány, mint az apja egyszer már létrehozott egy tökéletes példányt, akkor neki is hasonló nemzőpartner kell.

2008. szept. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
ez igaz de akinek a szülei elváltak ??:-)
2008. szept. 12. 09:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!