Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lányok mért a kűlsőt tartják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok mért a kűlsőt tartják a legfontosabbnak?

Figyelt kérdés

eben a országban csak a külsö számít és ez már bizónyitot tény mindig ez van .

elenkezőlyét még egy lánynál sem tapasztaltam!


2009. máj. 1. 10:11
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, hibázni fogsz még egyszer, ha nem nézed a külsőt...
2009. máj. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:

"A lányok mért a kűlsőt tartják a legfontosabbnak?"


Azért,mert hülye vagy és primitív,hogy itt sírsz pár ismeretlen embernek,mert már a 20. csaj közölte veled zsinórban,hogy nem,nem akar dugni veled.

Hülyegyerek...

2009. máj. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
Hoppá megszaladt.No.Ez mindenhol és mindig így volt. "Igazi szépség belülről fakad"..nem vagyok bányász thanx. Ugyanakkor ha valaki tetszik akit a közvélemény rondának tart, az nem érdekel.
2009. máj. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim válasza:
Én mindig is azzal küzdöttem hogy a testemért szeressenek, gyúrtam/gyúrok is rengeteget, jóképű vagyok, igényes. De a lányok mindig azt mondják, hogy a belső értékeim miatt szeretnek. Én azt a kérdést tenném fel, hogy "miért nem fontos manapság a külső???".
2009. máj. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:

Ember! A helyesírásodat, a mondatalkotási képességeidet és a levont következtetéseidet elnézve rád elsősorban nem a külsőd miatt nem tapadnak a csajok...


Egyébként meg az ember azért ronda, mert igénytelen a külsejére. Egy igénytelen emberrel elég nehéz kapcsolatot elképzelni, mert valószínűleg nem csak a külsejére igénytelen.


És mindjárt jönni fog a szokásos szöveg, hogy "de nem, mert én is azért vagyok kövér, mert genetikailag ilyen vagyok. Meg azért vagyok gyenge is, mert genetikailag ilyen vagyok."


Hát nem. Aki kövér, azért kövér mert sokat eszik, aki gyenge, az meg azért gyenge, mert nem sportol. Ennyi.


Le kéne szokni arról, hogy mindig csak a körülményeket meg a másokat hibáztatjuk a saját nyomorunkért.

2009. máj. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
És még valami: ronda arc nincs. Csak ápolatlan. Aki karban tartja mind a testét, mind a lelkét, az nem lehet ronda.
2009. máj. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 A kérdező kommentje:

az a helyzet nem a súlyomal van a baj meg a ápoltságal

a utolsó válaszolónak

2009. máj. 10. 18:39
 38/40 anonim válasza:
Nekem nem az a fontos h hogy néz ki a srác,hanem h meglegyen a szikra...h jókat tudjak vele beszélgetni,legyünk őszinték egymáskoz stb...persze nem hátrány h azért még helyes is...de nem elsőrendű szempont.
2009. máj. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 A kérdező kommentje:
látom nem igen kapok segítséget itt meg komoly választ a kérdésre
2009. máj. 24. 20:54
 40/40 anonim ***** válasza:
nemigaz
2011. jan. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!